Dziś jest wtorek 23 października 2018


Zapraszamy na kolejną edycję biegu
już 26 maja 2018 roku IX Kwidzyński Bieg Papiernika
Jesteś w: biegpapiernika.pl / Aktualności / Zachęcamy do kibicowania
Język:
size + -

Wyniki IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Nowa trasa biegu – zmiana organizacji ruchu w Kwidzynie

W tym roku Kwidzyński Bieg Papiernika po raz pierwszy wybiega w miasto, a biegacze będą mieli szansę przebiec ulicami Kwidzyna. 
Uwaga! W trakcie trwania biegu wystąpi tymczasowa zmiana organizacja ruchu co może cię wiązać z utrudnieniami w ruchu. 

Zgłoszenia do klasyfikacja drużynowej do 21 maja

Masz swoją ekipę biegową? Zgłoś się do klasyfikacji drużynowej Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. 
Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny

Zapisy online tylko do 15 maja!

Kwidzyński Bieg Papiernika to wyjątkowe wydarzenie na biegowej mapie Polski. Nie może Was zabraknąć 26 maja w Kwidzynie! Dlatego przypominamy, że zapisy online trwają do 15 maja do godziny 23.59

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Dodano: 2017-05-04

Zachęcamy do kibicowania

Tradycyjnie zapraszamy szkoły, klasy i grupy do kibicowania podczas VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Zabierzmy ze sobą gwizdki, kolorowe szarfy, transparenty i co tylko podpowiada wyobraźnia, by wspierać biegaczy w dotarciu do mety oraz pokazać nasze miasto, Bieg i kibiców z jak najlepszej strony.

Konkurs na najlepsza kibicującą szkołę lub klasę

SP_nr_2__5_Jak zgłosić klasę?
By zgłosić klasę do kibicowania podczas tegorocznego biegowego święta należy wysłać maila-zgłoszenie na adres: oliwia.romaniuk@ipaper.com w treści podając nazwę/numer szkoły, nazwisko opiekuna grupy, numer telefonu pod którym będzie on dostępny 20 maja i szacowana liczba kibiców. Po biegu na ten sam adres mailowy należy przesłać zdjęcie kibicujących na trasie uczniów.  

Kiedy?
Zapraszamy wszystkich biegaczy, kibiców i miłośników aktywnego spędzania czasu 20 maja 2017 na Stadion Miejski. Bieg rozpocznie się o godzinie 11:00.

Gdzie zająć miejsce?
Organizator po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń wyznaczy grupie miejsce, jakie powinna zająć na trasie Biegu. Kibice powinni być na miejscu przed rozpoczęciem, czyli przed godz. 11:00, później z racji ograniczeń w ruchu mogą pojawić się problemy w dotarciu na wskazane miejsce.

Co dalej?
Klasa kibicująca na trasie powinna być oznaczona w sposób pozwalający zidentyfikować z jakiej jest szkoły. W ciągu 10 dni od biegu Opiekunowie zostaną poinformowani o wyniku konkursu i o sposobie przekazania nagród rzeczowych.

W tym roku International Paper – Kwidzyn obchodzi swoje 25-lecie działalności w Polsce, tym bardziej będzie to dla nas okazja do świętowania. Szczegółowy program Biegu Papiernika oraz obchodów Dnia IP już niebawem znajdziecie Państwo na stronie http://www.biegpapiernika.pl oraz na naszym Facebooku https://www.facebook.com/biegpapiernika/.  Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl