Dziś jest środa 25 kwietnia 2018


Atestowana przez PZLA trasa o długości 10 km

Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Informacje o biegu
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym Biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego przeczytaj ten post do końca.

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników IX Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zachęcamy do kibicowania

Tradycyjnie zapraszamy szkoły, klasy i grupy do kibicowania podczas VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Zabierzmy ze sobą gwizdki, kolorowe szarfy, transparenty i co tylko podpowiada wyobraźnia, by wspierać biegaczy w dotarciu do mety oraz pokazać nasze miasto, Bieg i kibiców z jak najlepszej strony.

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

Kwidzyński Bieg Papiernika

bieg2

Kwidzyński Bieg Papiernika, organizowany od 9 lat jako część Dnia International Paper-Kwidzyn, jest corocznym świętem pasjonatów biegania. Głównym celem tego wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia oraz krzewienie kultury fizycznej i sportu poprzez najprostszą formę aktywności jaką jest bieganie. 


I edycja Kwidzyńskiego Biegu Papiernika odbyła się w 2010 roku, a na starcie pojawiło się 240 biegaczy i 10 osób niepełnosprawnych na wózkach sportowych. Z roku na rok, nie tylko wśród mieszkańców miasta, wzrastała renoma imprezy. Bieg Papiernika stał się jednym z najpopularniejszych biegów w regionie i co roku przyciąga zawodników z całej Polski i zagranicy. Jego VIII edycję ukończyło ponad 3400 biegaczy. 
Kwidzyński Bieg Papiernika, przez wielu uznawany jako jeden z najlepiej zorganizowanych biegów na mapie Polski, wyróżnia się wśród innych nie tylko profesjonalnym przygotowaniem, ale przede wszystkim atmosferą wydarzenia – koncerty muzyczne, pikniki rodzinne i parki zabaw dla dzieci to tylko część atrakcji, które przez cały dzień umilają czas biegaczom i ich rodzinom oraz lokalnej społeczności. 
Co jeszcze wyróżnia Kwidzyński Bieg Papiernika? Jako jedno z nielicznych tego typu wydarzeń w Polsce gwarantuje darmowy udział dla wszystkich biegaczy oraz atrakcyjne pakiety startowe. 
Oprócz głównej kategorii, od 4 lat w ramach Kwidzyńskiego Biegu Papiernika organizowany jest także Dziecięcy Bieg Papiernika dla dzieci do lat 16. W tej klasyfikacji nie obowiązują zapisy, rywalizacja i wyniki – chodzi tylko o świetną zabawę najmłodszych. A dodatkowo, wszyscy z młodego pokolenia biegaczy za ukończenie Dziecięcego Biegu Papiernika otrzymują pamiątkowy medal. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl