Dziś jest środa 23 maja 2018


Atestowana przez PZLA trasa o długości 10 km

Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Bieg 2016 / Regulamin klasyfikacji drużynowe
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Nowa trasa biegu – zmiana organizacji ruchu w Kwidzynie

W tym roku Kwidzyński Bieg Papiernika po raz pierwszy wybiega w miasto, a biegacze będą mieli szansę przebiec ulicami Kwidzyna. 
Uwaga! W trakcie trwania biegu wystąpi tymczasowa zmiana organizacja ruchu co może cię wiązać z utrudnieniami w ruchu. 

Zgłoszenia do klasyfikacja drużynowej do 21 maja

Masz swoją ekipę biegową? Zgłoś się do klasyfikacji drużynowej Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. 
Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny

Zapisy online tylko do 15 maja!

Kwidzyński Bieg Papiernika to wyjątkowe wydarzenie na biegowej mapie Polski. Nie może Was zabraknąć 26 maja w Kwidzynie! Dlatego przypominamy, że zapisy online trwają do 15 maja do godziny 23.59

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym Biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego przeczytaj ten post do końca.


Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

REGULAMIN KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ

VII KWIDZYŃSKIEGO BIEGU PAPIERNIKA


 1. W klasyfikacji drużynowej w dniu 21.05.2016r. mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, instytucje, oraz grupy zawodników startujące pod wspólną nazwą.

2. Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny.

3. Zawodników będących członkami poszczególnych drużyn obowiązuje regulamin VII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Jeden zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę.

4. Za drużynę odpowiedzialny jest kapitan. Jest on jedyną osobą, która:

  • decyduje o składzie drużyny,
  • występuje w imieniu drużyny,
  • kontaktuje się z organizatorami Kwidzyńskiego Biegu Papiernika,

5. Za wynik końcowy drużyny uznaje się sumę czterech najlepszych czasów netto osiągniętych przez jej
zawodników, w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Wygrywa drużyna, której suma 4
najlepszych czasów jest najmniejsza. W przypadku, gdy bieg ukończy mniej niż 4 zawodników reprezentujących drużynę, nie będzie ona klasyfikowana.

6. Kapitan potwierdza zgłoszenie drużyny nadsyłając zgłoszenie tylko zawierające dokładną nazwę drużyny (klasyfikowani będą tylko zawodnicy których nazwa w arkuszu rejestracyjnym do VII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika jest identyczna jak nazwa drużyny zgłoszona przez kapitana) na adres krzysztof.fryckowski@ipaper.com w tytule emaila wpisując „Bieg drużynowy 2016”.
Zgłoszenia drużyn można nadsyłać do 16 maja 2016 roku.

7. Klasyfikacja drużynowa jest prowadzona jako klasyfikacja ogólna. Nie prowadzi się podziału na kategorie wiekowe. Organizator zastrzega sobie prawo organizacji wewnętrznych klasyfikacji w ramach klasyfikacji drużynowej.

8. W razie uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o pozycji w klasyfikacji końcowej decyduje w pierwszej kolejności liczba zawodników, którzy ukończyli bieg (wyższa liczba zawodników - wyższe miejsce), a następnie czasy najlepszych zawodników w drużynie.

9. Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

UWAGA
Zawodnicy i kapitanowie drużyn  zwróćcie uwagę na już wpisane przez zarejestrowanych biegaczy nazwy drużyn. Osoby dopiero zapisujące się prosimy o dokładne wprowadzenie poprawnej nazwy drużyny którą chcecie reprezentować.  Błędnie podana drużyna będzie skutkować  nieklasyfikowaniem zawodnika w klasyfikacji drużynowej. Ta uwaga nie dotyczy klasyfikacji indywidualnej.


Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl