Dziś jest środa 23 maja 2018


Zapraszamy na kolejną edycję biegu
już 26 maja 2018 roku IX Kwidzyński Bieg Papiernika
Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Bieg 2014 / Regulamin klasyfikacji drużynowe
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Nowa trasa biegu – zmiana organizacji ruchu w Kwidzynie

W tym roku Kwidzyński Bieg Papiernika po raz pierwszy wybiega w miasto, a biegacze będą mieli szansę przebiec ulicami Kwidzyna. 
Uwaga! W trakcie trwania biegu wystąpi tymczasowa zmiana organizacja ruchu co może cię wiązać z utrudnieniami w ruchu. 

Zgłoszenia do klasyfikacja drużynowej do 21 maja

Masz swoją ekipę biegową? Zgłoś się do klasyfikacji drużynowej Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. 
Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny

Zapisy online tylko do 15 maja!

Kwidzyński Bieg Papiernika to wyjątkowe wydarzenie na biegowej mapie Polski. Nie może Was zabraknąć 26 maja w Kwidzynie! Dlatego przypominamy, że zapisy online trwają do 15 maja do godziny 23.59

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym Biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego przeczytaj ten post do końca.


Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

REGULAMIN KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ

V KWIDZYŃSKIEGO BIEGU PAPIERNIKA

1. W klasyfikacji drużynowej w dniu 24.05.2014r. mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, instytucje, oraz grupy zawodników startujące pod wspólną nazwą.

2. Drużyna składa się z minimum 6 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny.

3. Zawodników będących członkami poszczególnych drużyn obowiązuje regulamin V Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Jeden zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę.

4. Za drużynę odpowiedzialny jest kapitan. Jest on jedyną osobą, która:
  • decyduje o składzie drużyny,
  • występuje w imieniu drużyny,
  • kontaktuje się z organizatorami Kwidzyńskiego Biegu Papiernika,
  • potwierdza skład drużyny.
5. Za wynik końcowy drużyny uznaje się sumę czterech najlepszych czasów netto osiągniętych przez jej zawodników, w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Wygrywa drużyna, której suma 4 najlepszych czasów jest najmniejsza. W przypadku, gdy bieg ukończy mniej niż 4 zawodników reprezentujących drużynę, nie będzie ona klasyfikowana.

6. Kapitan potwierdza zgłoszenie drużyny nadsyłając jej pełny skład (imiona, nazwiska oraz daty urodzenia, miasto zamieszkania) oraz dokładną nazwę drużyny (nazwa drużyny powinna być taka sama jak nazwa wpisana/wybrana przez zawodników w arkuszu rejestracyjnym V Kwidzyńskiego Biegu Papiernika) na adres krzysztof.fryckowski@ipaper.com w tytule emaila wpisując Bieg drużynowy 2014. Zgłoszenia drużyn można nadsyłać do 11 maja 2014 roku. Po tym terminie jakiekolwiek zmiany w składach drużyn ani nowe zgłoszenia nie są możliwe.

7. Klasyfikacja drużynowa jest prowadzona jako klasyfikacja ogólna. Nie prowadzi się podziału na kategorie wiekowe. Organizator zastrzega sobie prawo organizacji wewnętrznych klasyfikacji w ramach klasyfikacji drużynowej.

8. W razie uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o pozycji w klasyfikacji końcowej decyduje w pierwszej kolejności liczba zgłoszonych zawodników (wyższa liczba zawodników - wyższe miejsce), a następnie czasy najlepszych zawodników w drużynie.

9. Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.


Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl