Dziś jest sobota 21 kwietnia 2018


Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji
Biegu Papiernika, który odbędzie się 26 maja 2018 r.
Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Bieg 2010 / Trasa biegu
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym Biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego przeczytaj ten post do końca.

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników IX Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zachęcamy do kibicowania

Tradycyjnie zapraszamy szkoły, klasy i grupy do kibicowania podczas VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Zabierzmy ze sobą gwizdki, kolorowe szarfy, transparenty i co tylko podpowiada wyobraźnia, by wspierać biegaczy w dotarciu do mety oraz pokazać nasze miasto, Bieg i kibiców z jak najlepszej strony.

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

Trasa Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Kwidzyński Bieg Papiernika odbędzie się 22 maja 2010 roku.

Dystans Kwidzyńskiego Biegu Papiernika wynosi 10 km (dwa okrążenia po 5 km) i przebiega ulicami miasta Kwidzyna wyłączonymi z ruchu kołowego.
Trasa biegu posiada w 96% nawierzchnię asfaltową. Pozostałe 4% nawierzchni stanowi bieżnia lekkoatletyczna. Trasa biegu będzie oznaczona.

Miejsce startu:

Stadion Miejski w Kwidzynie ul. Sportowa 6 (bieżnia lekkoatletyczna).
Start: Godzina 11:00 zawodnicy niepełnosprawni na wózkach. Zawodnicy winni ustawić się na starcie o godz.10:45 w wyznaczonych strefach startowych.

Godzina 11:10 pozostali zawodnicy.
Zawodnicy winni ustawić się na starcie o godz.11:00 w wyznaczonych strefach startowych.

Meta biegu:

Stadion Miejski w Kwidzynie ul. Sportowa 6 (bieżnia lekkoatletyczna).

Uczestnicy biegu mają obowiązek stosowania się do poleceń funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej oraz osób zabezpieczających trasę biegu.

Pomiar czasu:

Elektroniczny pomiar czasu prowadzony jest z wykorzystaniem systemu Champion Chip. Każdy zweryfikowany zawodnik otrzyma bezzwrotny chip, który winien zostać zamocowany do prawej lub lewej nogi na wysokości górnego otworu sznurowadła buta. Umieszczanie chipów w innych miejscach grozi dyskwalifikacją.

Oficjalnym czasem biegu jest czas brutto.
Organizator określa limit czasu ukończenia biegu na 2 godziny.
Zawodnicy, którzy nie ukończą biegu w limicie 2 godzin (do godz.13:00 zawodnicy niepełnosprawni; do godz.13:10 pozostali zawodnicy) zobowiązani są do zejścia z trasy biegu i dojechania do mety pojazdem organizatora z napisem „Koniec Kwidzyńskiego Biegu Papiernika”.

Na 3 i 7 km trasy biegu będą znajdowały się punkty kontrolne. Obsługa punktów kontrolnych będzie rejestrowała numery startowe zawodników skracających trasę. Zawodnicy skracający trasę zostaną zdyskwalifikowani.

Punkt odświeżania:


Punkt odświeżania będzie znajdował się na 3 i 7 km trasy.
Stoły w punkcie odświeżania rozstawione będą w kolejności:
  • pojemnik z gąbkami,
  • woda do gąbek,
  • woda mineralna i napój izotoniczny,

Organizatorzy nie przyjmują indywidualnych odżywek zawodników.

trasa

Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl