Dziś jest środa 23 maja 2018


Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji
Biegu Papiernika, który odbędzie się 26 maja 2018 r.
Jesteś w: biegpapiernika.pl / O biegu / Bieg 2011 / Wyniki
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Nowa trasa biegu – zmiana organizacji ruchu w Kwidzynie

W tym roku Kwidzyński Bieg Papiernika po raz pierwszy wybiega w miasto, a biegacze będą mieli szansę przebiec ulicami Kwidzyna. 
Uwaga! W trakcie trwania biegu wystąpi tymczasowa zmiana organizacja ruchu co może cię wiązać z utrudnieniami w ruchu. 

Zgłoszenia do klasyfikacja drużynowej do 21 maja

Masz swoją ekipę biegową? Zgłoś się do klasyfikacji drużynowej Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. 
Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym minimum jednego przedstawiciela płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej granicy liczby członków drużyny

Zapisy online tylko do 15 maja!

Kwidzyński Bieg Papiernika to wyjątkowe wydarzenie na biegowej mapie Polski. Nie może Was zabraknąć 26 maja w Kwidzynie! Dlatego przypominamy, że zapisy online trwają do 15 maja do godziny 23.59

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym Biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego przeczytaj ten post do końca.


Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF
MSC NR NAZWISKO IMIĘ ROK MIEJSCOWOŚĆ KLUB KRAJ KAT. MSC.KAT. WYNIK NETTO 5KM M K
1 661 DUDYCZ RADOSŁAW 1974 GDAŃSK TEAM RUN GDAŃSK POLSKA M30 1 00:30:43 00:30:43 00:15:16 1
2 748 OCHAL PAWEŁ 1981 BYDGOSZCZ FUNDACJA MARATON WARSZAWSKI POLSKA M30 2 00:31:00 00:31:00 00:15:23 2
3 792 MAZERSKI BARTOSZ 1976 SZTUM ZANTYTR SZTUM POLSKA M30 3 00:32:25 00:32:25 00:15:41 3
4 786 WOJTAS MAREK 1972 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA POLSKA M30 4 00:33:00 00:33:00 00:16:05 4
5 646 MANIKOWSKI PIOTR 1978 ZŁOTÓW KP PSP ZŁOTÓW POLSKA M30 5 00:33:17 00:33:17 00:16:13 5
6 623 SIEJAKOWSKI MICHAŁ 1979 KWIDZYN KTS IRONMAN POLSKA M30 6 00:33:33 00:33:33 00:16:48 6
7 366 KALIŚ KAROL 1990 SUSZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 1 00:33:57 00:33:57 00:16:49 7
8 671 MALICH DARIUSZ 1968 GRONITY EFEKT WAR-MA POLSKA M40 1 00:34:01 00:34:00 00:17:03 8
9 821 SOSNOWSKI WIESŁAW 1972 GNISZEWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 7 00:34:20 00:34:19 00:16:52 9
10 425 ZIENKIEWICZ PIOTR 1974 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK POLSKA M30 8 00:34:22 00:34:21 00:17:06 10
11 865 RUPIŃSKI MICHAŁ 1991 RYPIN KB LECH RYPIN POLSKA M18 2 00:34:43 00:34:43 00:17:11 11
12 414 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 1988 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN POLSKA M18 3 00:35:19 00:35:19 00:17:07 12
13 316 MACZYŃSKI GRZEGORZ 1966 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M40 2 00:35:22 00:35:21 00:17:16 13
14 202 ŁABUDA SŁAWOMIR 1975 BRANIEWO UKS GIMPAS PASŁĘK POLSKA M30 9 00:35:29 00:35:28 00:17:21 14
15 747 OCHAL OLGA 1985 BYDGOSZCZ FUNDACJA MARATON WARSZAWSKI UKRAINA K18 1 00:36:06 00:36:06 00:17:47
1
16 750 OSIOR BARTEK 1983 WYDMINY LUKS SPORT Z KULTURĄ ZSO WYDMINY POLSKA M18 4 00:36:07 00:36:05 00:17:48 15
17 672 KRYZA WIOLETTA 1968 GRONITY EFEKT WAR-MA POLSKA K40 1 00:36:26 00:36:25 00:17:48
2
18 446 PIRÓG ARKADIUSZ 1982 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M18 5 00:36:30 00:36:29 00:17:48 16
19 724 DUDKIEWICZ ARTUR 1982 ŚWIEDZIEBNIA KB LECH RYPIN POLSKA M18 6 00:36:35 00:36:34 00:17:52 17
20 204 TUZ BARTOSZ 1990 GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA POLSKA M18 7 00:36:39 00:36:38 00:18:11 18
21 10 NARTOWSKI KAMIL 1984 NAWRA NIEZRZESZONY POLSKA M18 8 00:36:45 00:36:44 00:18:16 19
22 353 MYŚLAK PIOTR 1990 ŚWIECIE MARATONYPOLSKIE.PL TEAM POLSKA M18 9 00:37:07 00:37:06 00:17:48 20
23 78 GACKI ROBERT 1984 POZNAŃ STR - GRUPA TRENINGOWA POZNAŃ POLSKA M18 10 00:37:17 00:37:16 00:18:25 21
24 630 FARJASZEWSKI JAKUB 1984 SŁUPSK KM PSP SŁUPSK POLSKA M18 11 00:37:19 00:37:18 00:18:55 22
25 770 ARIM ANDRZEJ 1971 STAROGARD GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 3 00:37:19 00:37:18 00:18:13 23
26 183 ROBAK WOJCIECH 1991 GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA POLSKA M18 12 00:37:20 00:37:11 00:19:23 24
27 862 JANOWSKI PIOTR 1964 NOWA WIES CHEŁMINSKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 4 00:37:26 00:37:25 00:18:25 25
28 758 DŁUGOSZ KAMIL 1986 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA M18 13 00:37:27 00:37:25 00:18:49 26
29 285 MAZUR ANDRZEJ 1974 BOJANO KM PSP W GDYNI POLSKA M30 10 00:37:28 00:37:28 00:18:56 27
30 69 CEBULA BOGDAN 1961 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 1 00:37:29 00:37:28 00:18:34 28
31 470 DEMBICKI PIOTR 1981 GDYNIA KM PSP GDYNIA POLSKA M30 11 00:37:30 00:37:30 00:18:55 29
32 633 SWĘDROWSKI SYLWESTER 1981 ŚWINOUJŚCIE MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE POLSKA M30 12 00:37:31 00:37:30 00:18:50 30
33 548 KASZUBOWSKI ZENON 1964 SZTUM GRUPA MALBORK POLSKA M40 5 00:37:32 00:37:30 00:18:41 31
34 854 MELOCH ARLETA MONIKA 1979 GRUDZIĄDZ OLIMPIA GRUDZĄDZ POLSKA K30 1 00:37:32 00:37:32 00:18:25
3
35 341 OLIŃSKI WOJCIECH 1969 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M40 6 00:37:33 00:37:31 00:18:41 32
36 104 ZALEWSKI KAROL 1979 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 13 00:37:46 00:37:45 00:18:57 33
37 294 WOLAK RAFAŁ 1985 BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO POLSKA M18 14 00:37:49 00:37:37 00:20:00 34
38 461 GODLEWSKI ŁUKASZ 1982 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M18 15 00:37:54 00:37:53 00:18:48 35
39 466 BŁASZCZYK RAFAŁ 1975 ROTMANKA NIEZRZESZONY POLSKA M30 14 00:38:06 00:38:05 00:18:57 36
40 757 DŁUGOSZ MAREK 1962 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA M40 7 00:38:11 00:38:10 00:18:50 37
41 648 KASTERSKI MARCIN 1992 IŁAWA KS JEZIORAK IŁAWA POLSKA M18 16 00:38:22 00:38:18 00:19:36 38
42 23 HORODYSKI PIOTR 1984 WŁOCŁAWEK TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M18 17 00:38:29 00:38:27 00:19:12 39
43 426 KOPERTOWICZ PAWEŁ 1987 KACZORY FABRYKA PAPIERU KACZORY POLSKA M18 18 00:38:36 00:38:31 00:19:07 40
44 144 GAPSKI ZBIGNIEW 1953 STAROGARD GDANSKI SOBIESKI TEAM POLSKA M50 2 00:38:43 00:38:43 00:19:14 41
45 584 PIETRZAK PIOTR 1968 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA POLSKA M40 8 00:38:46 00:38:45 00:18:47 42
46 397 KUPIDURA PRZEMYSŁAW 1977 WARSZAWA KU AZS POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ POLSKA M30 15 00:38:47 00:38:42 00:19:06 43
47 251 PAŁAT PAWEŁ 1986 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M18 19 00:38:55 00:38:53 00:19:25 44
48 742 CHRUSZCZEWSKI ANDRZEJ 1972 RADZYŃ CHEŁMIŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 16 00:39:03 00:39:01 00:19:14 45
49 678 OKONEK GRZEGORZ 1958 SUCHA NIESTOWARZYSZONY POLSKA M50 3 00:39:07 00:39:07 00:19:27 46
50 589 WANTOCH REKOWSKI ZBIGNIEW 1974 PIASZCZYNA KP PSP BYTÓW POLSKA M30 17 00:39:11 00:39:09 00:19:26 47
51 216 SYMEREWICZ MAREK 1967 BARCZEWO NIEZRZESZONY POLSKA M40 9 00:39:12 00:39:11 00:19:32 48
52 138 JANAKOWSKI ARKADIUSZ 1973 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 18 00:39:22 00:39:20 00:19:12 49
53 507 ROZGOŃSKI TOMASZ 1974 STARA KISZEWA KM PSP GDYNIA POLSKA M30 19 00:39:23 00:39:20 00:19:38 50
54 870 JEZIERSKI TOMASZ 1975 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 20 00:39:24 00:39:23 00:19:38 51
55 500 TOMKOWICZ BARTOSZ 1980 KOSZWAŁY GRUPA TRÓJMIASTO POLSKA M30 21 00:39:25 00:39:25 00:19:32 52
56 807 HEŁMINIAK WOJCIECH 1961 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M50 4 00:39:31 00:39:28 00:19:37 53
57 157 NOWOSIELSKI PIOTR 1973 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 22 00:39:35 00:39:33 00:19:32 54
58 557 JURZICK ADAM 1967 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 10 00:39:38 00:39:35 00:19:29 55
59 198 KOZŁOWSKI DANIEL 1976 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 23 00:39:40 00:39:39 00:19:38 56
60 11 STEFANIAK WOJCIECH 1980 KWIDZYN PSP KWIDZYN POLSKA M30 24 00:39:49 00:39:44 00:19:32 57
61 745 ŁUKASZEWSKI WITOLD 1967 RADZIWIŁŁÓW MAZOWIECKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 11 00:39:56 00:39:56 00:19:45 58
62 714 SZAMP JANUSZ 1961 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 5 00:39:59 00:39:54 00:20:10 59
63 871 KOTARSKI MARIUSZ 1980 RUMIA BIEGAMY RAZEM POLSKA M30 25 00:40:01 00:39:58 00:19:53 60
64 242 SZYCHOWSKI JAROSŁAW 1986 WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M18 20 00:40:02 00:40:00 00:19:58 61
65 861 KALINOWSKI ARKADIUSZ 1971 GDAŃSK GDAŃSK POLSKA M40 12 00:40:05 00:40:04 00:19:47 62
66 378 PROKOPIUK JAROSŁAW 1966 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL POLSKA M40 13 00:40:10 00:40:04 00:19:45 63
67 715 BURDA PATRYK 1983 MALBORK JW 1128 POLSKA M18 21 00:40:15 00:40:10 00:19:55 64
68 39 TOKARSKI KRZYSZTOF 1958 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M50 6 00:40:18 00:40:14 00:20:20 65
69 598 ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR 1976 LUBAWA LKS LUBAWA POLSKA M30 26 00:40:19 00:40:13 00:20:07 66
70 128 BARTNICKI WOJCIECH 1968 ELBLĄG NIEZRZESZONY ELBLĄG POLSKA M40 14 00:40:19 00:40:16 00:20:04 67
71 752 SOBIECH KRYSTIAN 1982 ŻUKCZYN KS GEPARD ŻUKCZYN POLSKA M18 22 00:40:22 00:40:19 00:19:58 68
72 376 NADOLSKI PIOTR 1981 IWICZNO KM PSP GDAŃSK POLSKA M30 28 00:40:24 00:40:22 00:20:11 70
73 62 BORYŃ SŁAWOMIR 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 27 00:40:24 00:40:20 00:19:56 69
74 868 CZAJA ANDRZEJ ANTONI 1963 ŁĘCZYCE NIEZRZESZONY POLSKA M40 15 00:40:25 00:40:22 00:19:54 71
75 740 CICHOŃCZUK ANTONI 1949 GDYNIA WKS FLOTA GDYNIA POLSKA M60 1 00:40:37 00:40:37 00:20:10 72
76 37 RYDECKI KAROL 1960 ELBLĄG BRAK POLSKA M50 7 00:40:40 00:40:40 00:20:13 73
77 741 WIELIŃSKI JACEK 1956 GDAŃSK GRUPA LOTOS POLSKA M50 8 00:40:40 00:40:40 00:20:13 74
78 98 GÓRAS ŁUKASZ 1987 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 23 00:40:45 00:40:33 00:20:37 75
79 93 ZAKRZEWSKI RAFAŁ 1977 KALISZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 29 00:40:47 00:40:41 00:20:11 76
80 221 MUDZIEJEWSKI JAROSŁAW 1975 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 30 00:40:49 00:40:49 00:20:13 77
81 508 ZABOROWSKI ANDRZEJ 1984 POTUŁY KM PSP GDYNIA POLSKA M18 24 00:40:58 00:40:56 00:21:12 79
82 314 KŁOS DANIEL 1978 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 31 00:40:58 00:40:52 00:20:00 78
83 300 TABOR LESZEK 1958 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 9 00:41:00 00:40:59 00:20:02 80
84 874 MALICKI ADAM 1991 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 25 00:41:06 00:40:56 00:22:00 81
85 380 REKS BERNARD 1964 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M40 16 00:41:08 00:41:02 00:20:16 82
86 458 PALMA MIROSŁAW 1959 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M50 10 00:41:10 00:41:06 00:20:14 84
87 4 CIESZEWSKI MARCIN 1976 KWIDZYN KTS IRONMAN POLSKA M30 32 00:41:10 00:41:08 00:20:04 83
88 263 ŁUKOMSKI ANDRZEJ 1959 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M50 11 00:41:18 00:41:16 00:20:14 86
89 666 TUŃSKI JACEK 1965 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA M40 17 00:41:18 00:41:08 00:20:21 85
90 250 BRZOZOWSKI PIOTR 1977 ROKITKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 33 00:41:23 00:41:21 00:20:49 87
91 645 PRĘTNIK DAWID 1983 RUMIA GONGO TEAM POLSKA M18 26 00:41:25 00:41:22 00:20:23 88
92 400 KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW 1989 BRANIEWO JW 2980 POLSKA M18 27 00:41:26 00:41:17 00:20:12 89
93 171 ROZENBERG SŁAWOMIR 1965 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 18 00:41:27 00:41:23 00:20:45 90
94 642 KOZŁOWSKI ANTONI 1963 KACZORY FABRYKA PAPIERU KACZORY POLSKA M40 19 00:41:27 00:41:12 00:21:05 91
95 643 PAWELCZYK KRZYSZTOF 1972 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 34 00:41:28 00:41:21 00:21:07 92
96 194 PEPLIŃSKI GRZEGORZ 1972 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 35 00:41:30 00:41:26 00:20:45 93
97 773 JÓŹWIK ROBERT 1988 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 28 00:41:31 00:41:26 00:21:02 94
98 782 JĘDRAS PRZEMYSŁAW 1981 KWIDZYN AUTOMOBILKLUB ORSKI POLSKA M30 36 00:41:39 00:41:37 00:21:00 95
99 373 MURIAS RADOSŁAW 1978 KLUCZE KM PSP GDAŃSK POLSKA M30 37 00:41:52 00:41:51 00:20:18 96
100 729 LIS JANUSZ 1963 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 20 00:41:55 00:41:53 00:20:01 97
101 656 ROMAŃSKI KAZIMIERZ 1964 LEGIONOWO KB PIMAR LEGIONOWO POLSKA M40 21 00:41:57 00:41:55 00:20:56 98
102 454 ZWIRBULIS PAWEŁ 1989 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M18 29 00:42:00 00:41:56 00:21:05 99
103 71 CZEPEK ALEKSANDER 1957 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA POLSKA M50 12 00:42:00 00:42:00 00:21:28 100
104 311 MACIASZEK TOMASZ 1988 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE NIEZRZESZONY POLSKA M18 30 00:42:01 00:41:56 00:21:05 101
105 535 KLONOWSKI MARCIN 1989 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 31 00:42:01 00:42:01 00:21:00 102
106 49 NOWAK ALEKSANDRA 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 2 00:42:02 00:41:53 00:21:16
4
107 726 NEHRING ZBIGNIEW 1958 GDAŃSK MCKWADRAT POLSKA M50 13 00:42:04 00:41:53 00:21:35 103
108 866 ZDUNOWSKI MARCIN GRZEGORZ 1983 BRODNICA KB LECH RYPIN POLSKA M18 32 00:42:10 00:42:10 00:20:46 104
109 298 MANKIEWICZ PIOTR 1985 CHOJNICE PSP POLSKA M18 33 00:42:13 00:42:00 00:21:30 107
110 502 SŁAWKOWSKI SŁAWOMIR 1969 BYDGOSZCZ BRAK POLSKA M40 23 00:42:13 00:41:59 00:21:11 108
111 179 SOSNOWSKI KRZYSZTOF 1980 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 38 00:42:13 00:42:08 00:20:51 105
112 95 KLIMEK ANDRZEJ 1968 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 22 00:42:13 00:42:07 00:20:15 106
113 596 ADAMIK JAN 1959 GDYNIA MCKWADRAT POLSKA M50 14 00:42:16 00:42:11 00:20:59 109
114 791 JANDA TOMASZ 1987 MALBORK AWFIS GDAŃSK POLSKA M18 34 00:42:17 00:42:06 00:21:27 110
115 238 PFAJFER MAREK 1984 LEGBĄD NIEZRZESZONY POLSKA M18 35 00:42:19 00:42:09 00:21:01 111
116 434 KAMIŃSKI STEFAN 1947 TORUŃ TKKF REKREACJA TORUŃ POLSKA M60 2 00:42:21 00:42:19 00:21:06 112
117 63 HAMERNIK TOMASZ 1986 ELBLĄG BIEGANIE.PL POLSKA M18 36 00:42:23 00:42:19 00:21:04 113
118 252 JENDRYKA MAREK 1963 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M40 24 00:42:26 00:42:14 00:21:17 114
119 592 ŻUCHOWSKI MACIEJ 1985 TRZEBIELINO KP PSP BYTÓW POLSKA M18 37 00:42:28 00:42:19 00:21:13 115
120 491 PIELECKI BARTEK 1984 GDAŃSK KS ŻUKCZYN POLSKA M18 38 00:42:38 00:42:36 00:20:33 116
121 358 KRAWIEC ANDRZEJ 1961 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 15 00:42:39 00:42:35 00:21:11 117
122 100 BARBARSKI DARIUSZ 1970 NOWE MIASTO LUBAWSKIE NIEZRZESZONY POLSKA M40 25 00:42:41 00:42:29 00:21:44 118
123 255 SOBCZAK RADOSŁAW 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 39 00:42:45 00:42:33 00:21:36 119
124 631 CYRSON ANDRZEJ 1976 BYTÓW KM PSP SŁUPSK POLSKA M30 39 00:42:45 00:42:42 00:21:17 120
125 591 DWULIT DARIUSZ 1970 MIASTKO KP PSP BYTÓW POLSKA M40 26 00:42:46 00:42:31 00:21:30 121
126 688 ŁOŚ RADEK 1978 OLSZTYN DAJTKI RUNNING TEAM POLSKA M30 40 00:42:48 00:42:44 00:21:37 122
127 558 STOLC PAWEŁ 1989 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M18 40 00:42:51 00:42:47 00:21:26 123
128 877 GAŁKA ŁUKASZ 1991 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO POLSKA M18 41 00:42:51 00:42:39 00:21:06 124
129 331 JASKULSKI KAZIMIERZ 1964 ŚWIERKOCIN NIEZRZESZONY POLSKA M40 27 00:42:52 00:42:51 00:20:33 125
130 611 ASANOV ANDREY 1987 SVETOGORSK N/A ROSJA M18 42 00:42:54 00:42:51 00:21:10 126
131 19 BABIECZKO ANDRZEJ 1963 GOŚCISZEWO BE&K EUROPE TEAM POLSKA M40 28 00:42:56 00:42:53 00:21:07 127
132 814 ROKSZ RYSZARD 1955 BOLSZEWO K.B.WETERANI FLOTA GDYNIA POLSKA M50 16 00:42:56 00:42:50 00:21:22 128
133 279 SEROCKI ZBIGNIEW 1964 GRUDZIĄDZ ZSP SPARTA ŁASIN POLSKA M40 29 00:42:58 00:42:53 00:21:22 129
134 717 MARCINKIEWICZ JAN 1956 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI TOREC TORUŃ POLSKA M50 17 00:42:59 00:42:56 00:21:36 130
135 253 WILMA WIESŁAW 1961 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 18 00:43:02 00:43:01 00:20:52 131
136 476 TOMASZEWICZ MARCIN 1990 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M18 43 00:43:05 00:42:53 00:21:03 132
137 451 OBOLEWICZ MICHAŁ 1977 BRANIEWO 9 TA POLSKA M30 41 00:43:06 00:42:55 00:21:17 133
138 501 LIS PIOTR 1978 TORŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA POLSKA M30 42 00:43:06 00:42:59 00:21:14 134
139 283 ZAMORSKI ADAM 1967 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M40 30 00:43:07 00:43:00 00:21:44 135
140 586 JANUS ROBERT 1977 PRUSZCZ GDAŃSKI MC2 POLSKA M30 43 00:43:08 00:42:56 00:21:41 136
141 277 TOMASZEWICZ DAMIAN 1993 ELBLĄG MKA TRUSO ELBLĄG POLSKA M18 44 00:43:09 00:42:57 00:20:52 137
142 700 SZWABE DAMIAN 1981 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 44 00:43:10 00:43:01 00:20:47 138
143 712 TRUKAWKA ADAM 1992 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M18 45 00:43:12 00:42:56 00:21:56 140
144 195 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW 1955 ELBLĄG PSP ELBLĄG POLSKA M50 19 00:43:12 00:43:11 00:21:32 139
145 303 ZAWADZKI DAMIAN 1985 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M18 46 00:43:15 00:43:02 00:21:59 141
146 44 MRÓZ MAREK 1976 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 45 00:43:17 00:43:06 00:22:06 142
147 367 PIOTROWSKI LECH 1962 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 31 00:43:18 00:43:18 00:21:50 143
148 97 WIĘCŁAWSKI DANIEL 1972 PAPOWO TORUŃSKIE NIEZRZESZONY POLSKA M30 46 00:43:19 00:43:14 00:20:37 144
149 499 ŁOWICKI BARTOSZ 1989 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 47 00:43:20 00:43:13 00:21:26 146
150 354 KIERSZTAN ANDRZEJ 1981 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 47 00:43:20 00:43:12 00:21:04 145
151 488 BEDNAREK KRZYSZTOF 1968 GDYNIA 3CITY POLSKA M40 32 00:43:21 00:43:10 00:21:10 147
152 18 RÓŻYCKI SŁAWOMIR 1960 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M50 20 00:43:22 00:43:20 00:21:18 148
153 205 TESSA KAROL 1981 LISI OGON NIEZRZESZONY POLSKA M30 48 00:43:23 00:43:13 00:21:44 149
154 30 SKOCZYŃSKI LESZEK 1972 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 49 00:43:26 00:43:26 00:21:09 151
155 506 ZWOLIŃSKI TOMASZ 1971 SUCHY DWÓR KM PSP GDYNIA POLSKA M40 33 00:43:26 00:43:26 00:21:30 150
156 744 PROCHNA KRZYSZTOF 1972 FROMBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 50 00:43:27 00:43:21 00:21:47 152
157 20 SOBCZAK MARCIN 1979 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 51 00:43:33 00:43:26 00:21:29 153
158 713 OLSZEWSKI MARCIN 1977 GDAŃSK BIEGAMBOLUBIE GDAŃSK POLSKA M30 52 00:43:33 00:43:30 00:21:37 154
159 15 KOWALEWSKI KRZYSZTOF 1977 KWIDZYN DELL POLSKA M30 53 00:43:34 00:43:31 00:21:28 155
160 867 ZIELIŃSKI GRZEGORZ 1987 BOŻENKOWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 48 00:43:34 00:43:24 00:21:48 156
161 428 BIRYŁO KATARZYNA 1973 BRANIEWO NIEZRZESZONA POLSKA K30 2 00:43:35 00:43:25 00:21:47
5
162 828 GŁĄB ANDRZEJ 1970 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M40 34 00:43:35 00:43:24 00:22:06 157
163 510 PIECHOWSKI ARTUR 1986 STĘŻYCA KM PSP GDYNIA POLSKA M18 49 00:43:40 00:43:38 00:21:17 158
164 541 DYLEWICZ PIOTR 1962 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA POLSKA M40 35 00:43:46 00:43:27
159
165 505 DZINGIELEWSKI DARIUSZ 1981 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 54 00:43:49 00:43:39 00:21:24 160
166 6 WICIK ZIGNIEW 1977 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 55 00:43:57 00:43:56 00:21:05 161
167 31 LANGOWSKI PIOTR 1974 SUSZ IRON MAIDEN TRIATHLON TEAM POLSKA M30 56 00:44:00 00:43:47 00:22:07 162
168 669 LIPKA MAREK 1985 ZŁOTY POTOK NIEZRZESZONY POLSKA M18 50 00:44:01 00:43:49 00:21:54 163
169 674 KOWALSKA EWA 1965 TORUŃ TOREC-TORUŃ POLSKA K40 2 00:44:04 00:43:59 00:21:59
6
170 392 NĘDZA ŁUKASZ 1984 KRZYCKO WIELKIE FIRMA WERNER KENKEL SP. Z O.O. POLSKA M18 51 00:44:08 00:44:06 00:21:06 164
171 377 DEYK PAWEŁ 1989 PRZODKOWO KM PSP GDAŃSK POLSKA M18 52 00:44:10 00:44:09 00:21:37 165
172 222 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ 1974 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M30 57 00:44:12 00:43:54 00:22:14 166
173 64 ZAWODNIK ZAWODNIK 1990 ZAWODNIK
POLSKA M18 53 00:44:13 00:44:06 00:22:27 167
174 478 WAWRZYNIAK MICHAŁ 1982 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M18 54 00:44:17 00:44:05 00:22:01 168
175 876 BRUCHMAN JAN 1951 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD POLSKA M60 3 00:44:17 00:44:15 00:21:32 169
176 106 DOBRENKO MIECZYSŁAW 1940 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M70 1 00:44:18 00:44:16 00:21:35 170
177 200 DELAS PAWEŁ 1988 BRANIEWO KM PSP GDAŃSK POLSKA M18 55 00:44:20 00:44:20 00:20:15 171
178 639 RUDENKO ANDREY 1980 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA M30 58 00:44:25 00:44:08 00:21:19 172
179 345 WOJCIECHOWSKI EUGENIUSZ 1960 BRZOZA BRZOZA BIEGA POLSKA M50 21 00:44:26 00:44:19 00:21:53 173
180 869 MOROSZCZAK BOGUMIŁ ADAM 1974 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 59 00:44:27 00:44:17 00:22:02 174
181 343 TRACZ MICHAŁ 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 60 00:44:28 00:44:22 00:21:56 175
182 778 KOSATKO JANUSZ 1977 BEMOWO PISKIE NIEZRZESZONY POLSKA M30 61 00:44:32 00:44:21 00:22:09 176
183 755 BRZOZOWSKI PAWEŁ 1977 MIASTKO AKADEMIA BIEGANIA POLSKA M30 63 00:44:35 00:44:32 00:21:51 178
184 847 KOLASINSKI SEBASTIAN 1981 LIPIANKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 62 00:44:35 00:44:35 00:21:27 177
185 783 LEWAŃCZUK PIOTR 1979 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M30 64 00:44:37 00:44:18 00:22:18 179
186 50 GAWĘDA WITOLD 1964 PRABUTY KP PSP KWIDZYN POLSKA M40 36 00:44:38 00:44:33 00:21:36 180
187 603 CZEKAJ ANDRZEJ 1971 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 37 00:44:42 00:44:27 00:22:41 181
188 150 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF 1959 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M50 22 00:44:50 00:44:43 00:22:16 182
189 539 MATLEWSKA MARZENA 1970 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 3 00:44:50 00:44:48 00:21:54
7
190 89 DYLERT ARKADIUSZ 1980 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 65 00:44:53 00:44:53 00:22:23 183
191 690 SZCZYGIELSKI KRZYSZTOF 1960 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 23 00:44:54 00:44:50 00:22:12 184
192 561 PIOCHACZ JÓZEF 1970 RÓWNOPOLE 29 FABRYKA PAPIERU KACZORY POLSKA M40 38 00:44:56 00:44:41 00:22:16 185
193 59 WOLF MAGDALENA 1981 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 3 00:44:57 00:44:47 00:21:37
8
194 824 GRONOWSKI MICHAŁ 1970 ŚWIECIE NIEZRZESZONY POLSKA M40 39 00:44:58 00:44:53 00:22:37 186
195 679 ANISZEWSKI DARIUSZ 1972 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 66 00:45:01 00:44:39 00:22:36 187
196 651 FILC TADEUSZ 1981 SMĘTOWO GRANICZNE NIEZRZESZONY POLSKA M30 67 00:45:05 00:45:00 00:23:05 188
197 402 CIELASIŃSKI RAFAŁ 1976 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 68 00:45:08 00:44:57 00:22:23 189
198 443 ODWROT HUBERT 1971 TRZCIANKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 40 00:45:08 00:45:01 00:21:54 190
199 779 JASKOT PIOTR 1967 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M40 41 00:45:08 00:44:51 00:21:45 191
200 444 GIEDRYS WOJCIECH 1971 TRZCIANKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 42 00:45:12 00:45:04 00:21:57 192
201 609 GRABOWSKI GRZEGORZ 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 69 00:45:14 00:44:57 00:22:25 193
202 662 GIEMBICKI JAN 1986 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 56 00:45:24 00:45:14 00:22:48 194
203 771 MORAWSKI EMIL 1985 PASŁĘK TEAM RUNNERS PASŁĘK POLSKA M18 57 00:45:29 00:45:18 00:22:41 195
204 441 CHOIŃSKI DARIUSZ 1965 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 43 00:45:32 00:45:25 00:22:27 196
205 849 SZYCHUDŁA ADAM 1955 GDYNIA ZORZA GDYNIA POLSKA M50 24 00:45:35 00:45:26 00:22:53 197
206 784 WIATROWSKI DARIUSZ 1962 ROGÓŻNO NIEZRZESZONY POLSKA M40 44 00:45:36 00:45:32 00:22:23 198
207 705 MATUŁA EWELINA 1992 BRZOZA BRZOZA BIEGA POLSKA K18 3 00:45:42 00:45:42 00:22:32
9
208 81 BRONOWICKI ADAM 1962 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 45 00:45:44 00:45:31 00:23:28 199
209 429 BIRYŁO ROMAN 1971 BRANIEWO NIEZRZESZONY POLSKA M40 46 00:45:44 00:45:38 00:22:16 200
210 452 GILL JAROSŁAW 1967 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 47 00:45:44 00:45:44 00:22:53 201
211 696 MARKOWICZ ZENON 1951 BARCZEWO PISA-BARCZEWO POLSKA M60 4 00:45:49 00:45:45 00:22:40 202
212 787 ŻYŁKA ŁUKASZ 1982 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 58 00:45:51 00:45:36 00:22:18 203
213 517 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 1958 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 25 00:45:53 00:45:40 00:22:24 204
214 27 MAŁKIŃSKI JÓŻEF 1957 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M50 26 00:45:54 00:45:45 00:22:48 205
215 184 LITWIN JAROSŁAW 1963 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 48 00:45:57 00:45:54 00:23:09 206
216 208 KANIECKI KAROL 1986 KWIDZYN PSP KWIDZYN POLSKA M18 59 00:45:59 00:45:51 00:23:00 207
217 74 TRACZYK PIOTR 1972 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 70 00:45:59 00:45:53 00:23:06 208
218 356 RUTKA RADOSLAW 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 71 00:46:00 00:45:53 00:22:09 209
219 659 KUKCZYŃSKI DAMIAN 1987 RYBAKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 60 00:46:01 00:45:45 00:23:51 210
220 822 CHYLIŃSKI WOJCIECH 1976 GRUDZIĄDZ BRAK POLSKA M30 72 00:46:01 00:45:55 00:23:37 211
221 151 TREĆ LEON 1959 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 27 00:46:02 00:45:57 00:22:55 212
222 315 DUDCZAK JAROSŁAW 1972 BRANIEWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 73 00:46:05 00:45:53 00:22:58 213
223 568 GARCZEWSKI ADAM 1981 PRUSZCZ GDAŃSKI GONGO TEAM POLSKA M30 74 00:46:06 00:46:03 00:22:40 214
224 766 HASS ADAM 1981 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 75 00:46:07 00:45:57 00:22:26 215
225 13 KOZAKIEWICZ IRENEUSZ 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 76 00:46:10 00:46:02 00:22:59 216
226 38 ZIELIŃSKI HENRYK 1952 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 28 00:46:10 00:46:10 00:22:59 217
227 12 GOC-KOZAKIEWICZ MARTA 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 4 00:46:10 00:46:03 00:22:58
10
228 249 NĘDZUSIAK DARIUSZ 1962 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI KP PSP ALEKSANDRÓW K POLSKA M40 49 00:46:13 00:46:07 00:22:35 218
229 634 BOBROV ALEXEY 1985 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M18 61 00:46:16 00:46:13 00:22:38 219
230 220 KURZAWA JACEK 1966 GDYNIA GS-HYDRO GDYNIA POLSKA M40 50 00:46:17 00:46:08 00:23:22 220
231 42 HYPŚ WALDEMAR 1958 OLSZTYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M50 29 00:46:17 00:46:12 00:22:44 221
232 60 MAKUL ROMAN 1964 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M40 51 00:46:25 00:46:17 00:23:00 222
233 22 MOUNIER FREDERIC 1972 OLSZTYN NIEZRZESZONY FRANCE M30 77 00:46:26 00:46:04 00:23:58 223
234 68 KOWALSKI ŁUKASZ 1990 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 62 00:46:27 00:46:12 00:24:07 224
235 261 FILIPSKI ANDRZEJ 1961 GOWINO NIEZRZESZONY POLSKA M50 30 00:46:29 00:46:24 00:22:47 225
236 262 RYMON-LIPIŃSKI WALDEMAR 1971 REDA NIEZRZESZONY POLSKA M40 52 00:46:31 00:46:26 00:22:48 226
237 484 LISEWSKI TOMASZ 1982 ZŁOTORIA N/WISŁĄ KM UMK TORUŃ POLSKA M18 63 00:46:35 00:46:20 00:22:56 227
238 180 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW 1980 ROZAJNY MAŁE TOR-PAL TEAM POLSKA M30 78 00:46:37 00:46:27 00:23:10 228
239 275 LUBAWIŃSKI KRZYSZTOF 1978 BRANIEWO JW 2980 BRANIEWO POLSKA M30 79 00:46:39 00:46:20 00:23:42 229
240 372 WALENDZIAK RYSZARD 1973 MALBORK JW. 1128 MALBORK POLSKA M30 80 00:46:42 00:46:38 00:22:38 230
241 390 KACZMARSKI GRZEGORZ 1974 GRUDZIĄDZ BRAK POLSKA M30 81 00:46:44 00:46:39 00:23:37 232
242 628 BIEDAK ŁUKASZ 1989 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 64 00:46:44 00:46:40 00:23:46 231
243 344 CHUDZICKI PIOTR 1963 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 53 00:46:45 00:46:42 00:23:43 233
244 475 TOMASZEWICZ PIOTR 1968 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M40 54 00:46:46 00:46:33 00:23:26 234
245 370 ADAMCZYK BOŻENA 1971 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA K40 4 00:46:46 00:46:40 00:23:21
11
246 369 GULIŃSKI MARCIN 1984 OSTRÓW WIELKOPOLSKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 65 00:46:47 00:46:47 00:23:51 235
247 412 BODASZEWSKI TADEUSZ 1946 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M60 5 00:46:47 00:46:44 00:23:21 236
248 654 SKALMOWSKI MICHAŁ 1989 SZTUM KP PSP SZTUM POLSKA M18 66 00:46:48 00:46:39 00:23:15 237
249 547 MALINOWSKI PIOTR 1969 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 55 00:46:50 00:46:31 00:23:46 238
250 587 BEREBECKI ROMAN 1951 RYPIN KB LECH RYPIN POLSKA M60 6 00:46:52 00:46:51 00:22:50 240
251 14 MULLER TOMASZ 1968 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 56 00:46:52 00:46:48 00:23:21 239
252 247 PANCEWICZ KRZYSZTOF 1982 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M18 67 00:46:53 00:46:34 00:23:49 241
253 349 KOSTKOWSKI MARIUSZ 1975 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 82 00:46:53 00:46:53 00:23:19 242
254 555 WŁAZ TADEUSZ 1949 GGANSK BRAK POLSKA M60 7 00:46:56 00:46:43 00:23:45 243
255 52 KAMIŃSKI JAKUB 1981 SOPOT NIEZRZESZONY POLSKA M30 84 00:46:58 00:46:54 00:22:34 245
256 130 RUBAJ ADAM 1974 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 83 00:46:58 00:46:53 00:23:09 244
257 521 WABNIC JAN 1965 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 57 00:47:01 00:46:59 00:22:08 246
258 352 KAMIŃSKI MAREK 1979 WEJHEROWO PSP POLSKA M30 85 00:47:04 00:46:52 00:23:15 247
259 855 JAŃCZEWSKI ADAM MIROSŁAW 1980 MALBORK 3510 BRANIEWO POLSKA M30 86 00:47:07 00:46:42 00:24:33 248
260 432 SOKOŁOWSKI ZYGMUNT 1985 GDAŃSK JW 1248 BARTOSZYCE WSP POLSKA M18 68 00:47:08 00:46:54 00:23:59 249
261 164 KĄCICKI MACIEJ 1978 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 87 00:47:08 00:47:08 00:23:09 250
262 789 HEFCZYC WOJCIECH 1984 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 69 00:47:11 00:47:04 00:23:27 251
263 806 MACIEJEWSKI IRENEUSZ 1969 GDAŃSK NIE POLSKA M40 58 00:47:13 00:47:09 00:23:53 252
264 21 JUREWICZ MIROSŁAW 1963 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 59 00:47:17 00:47:01 00:23:40 253
265 333 BAR MIROSŁAW 1972 RAKOWIEC KP PSP KWIDZYN POLSKA M30 88 00:47:20 00:47:19 00:23:20 254
266 804 WIATROWSKI MACIEJ 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 70 00:47:21 00:47:10 00:24:56 255
267 175 ROLEWICZ KAROL 1989 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 71 00:47:22 00:47:14 00:23:08 256
268 212 PRANGE WALDEMAR 1976 PUCK NIEZRZESZONY POLSKA M30 89 00:47:25 00:47:22 00:23:40 257
269 439 KUSSOWSKI ANDRZEJ 1974 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 90 00:47:26 00:47:18 00:23:13 258
270 48 LISZEWSKI KRZYSZTOF 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 60 00:47:30 00:47:22 00:23:01 259
271 531 PIĄTKOWSKI PIOTR 1971 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M40 61 00:47:31 00:47:15 00:23:23 260
272 689 KAZIMIERSKI RYSZARD 1957 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 31 00:47:34 00:47:30 00:23:27 261
273 257 SOSNA PAWEŁ 1985 RAKOWIEC KP PSP KWIDZYN POLSKA M18 72 00:47:38 00:47:32 00:22:22 262
274 635 TROITCKII PAVEL 1963 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M40 62 00:47:38 00:47:17 00:23:28 263
275 163 WOJCIECHOWSKI ARTUR 1983 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 73 00:47:42 00:47:32 00:22:44 264
276 684 DWORSKI SŁAWOMIR 1960 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 32 00:47:42 00:47:31 00:23:28 265
277 660 MYRCIK RAFAŁ 1976 PRUSZCZ GDAŃSKI IM2010 POLSKA M30 91 00:47:45 00:47:30 00:24:20 266
278 545 NERC FILIP 1976 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 92 00:47:46 00:47:37 00:23:28 267
279 754 SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 63 00:47:51 00:47:26 00:23:28 268
280 91 SKRAJDA SZYMON 1967 PAWLICE NIEZRZESZONY POLSKA M40 64 00:47:54 00:47:46 00:23:21 270
281 75 BRODZIK SŁAWOMIR 1973 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 93 00:47:54 00:47:54 00:24:25 269
282 260 KĘSICKI SEBASTIAN 1976 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 94 00:47:57 00:47:44 00:23:57 271
283 801 MISIEJUK MACIEJ 1973 TORUN NIEZRZESZONY POLSKA M30 95 00:48:01 00:47:51 00:24:06 272
284 574 STOŁOWSKA AURELIA 1962 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 5 00:48:02 00:47:56 00:23:52
12
285 112 NADOLSKI TOMASZ 1974 PRABUTY HELIOS POLSKA M30 96 00:48:10 00:47:59 00:23:58 273
286 182 STEFAŃSKI MICHAŁ 1991 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO POLSKA M18 74 00:48:12 00:47:56 00:24:03 274
287 334 STANEK PIOTR 1985 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M18 75 00:48:13 00:47:58 00:24:21 276
288 330 KARCZEWSKI JACEK 1963 SUSZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 65 00:48:13 00:47:54 00:24:06 275
289 56 WAGA JACEK 1967 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 66 00:48:14 00:47:48 00:24:32 278
290 307 SEROCKI WOJCIECH 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 97 00:48:14 00:48:07 00:24:25 277
291 455 TRZCIŃSKI GRZEGORZ 1964 PRABUTY HELIOS POLSKA M40 67 00:48:15 00:48:06 00:23:58 279
292 817 MATEŃKA TOMASZ 1983 TRUMIEJKI KP PSP KWIDZYN POLSKA M18 76 00:48:23 00:48:23 00:23:50 281
293 566 JÓŹWIAK TOMASZ 1958 KWIDZYN IP POLSKA POLSKA M50 33 00:48:23 00:48:22 00:24:11 280
294 405 KRASZEWSKI JAROSŁAW 1980 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 98 00:48:24 00:48:14 00:24:22 282
295 614 TOMCZAK KRZYSZTOF 1984 RYJEWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 77 00:48:29 00:48:09 00:24:39 284
296 3 DUDA SEWERYN 1980 SZTUM IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 99 00:48:29 00:48:29 00:24:06 283
297 562 ZIELIŃSKI ŁUKASZ 1986 BOŻENKOWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 78 00:48:31 00:48:21 00:23:50 285
298 368 KUTYŁA GRZEGORZ 1972 KWIDZYN NZ POLSKA M30 100 00:48:32 00:48:27 00:24:23 286
299 719 FOJT BARTŁOMIEJ 1976 POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M30 101 00:48:34 00:48:22 00:25:09 287
300 340 ADAMCZYK ZBIGNIEW 1970 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK POLSKA M40 68 00:48:37 00:48:31 00:23:35 288
301 483 SOBCZYK KRZYSZTOF 1959 TYCHNOWY KTS IRONMAN KWIDZYN POLSKA M50 35 00:48:39 00:48:25 00:23:59 290
302 241 CZERWIŃSKI ADAM 1957 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M50 34 00:48:39 00:48:36 00:23:34 289
303 240 CZERWIŃSKA REGINA 1959 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K50 1 00:48:40 00:48:37 00:23:35
13
304 264 SKRODZKI PAWEŁ 1986 KWIDZYN KP PSP KWIDZYN POLSKA M18 79 00:48:44 00:48:36 00:24:16 291
305 492 ROŻYK KRZYSZTOF 1970 GDYNIA OKNOBUR-GDYNIA POLSKA M40 69 00:48:45 00:48:37 00:23:57 294
306 638 BADOWSKI DARIUSZ 1976 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M30 103 00:48:45 00:48:33 00:24:22 293
307 166 SZOSTEK TOMASZ 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 102 00:48:45 00:48:34 00:24:23 292
308 149 KWIATKOWSKA IWONA 1959 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K50 2 00:48:46 00:48:40 00:24:37
14
309 418 GNIEWKOWSKI PIOTR 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 104 00:48:51 00:48:36 00:24:29 295
310 702 MERYK RADOSŁAW 1969 GOŚCISZEWO NIEZRZESZONY POLSKA M40 70 00:49:00 00:48:44 00:24:34 297
311 5 MACIEJEWSKI BOGUSŁAW 1958 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 36 00:49:00 00:48:55 00:23:24 296
312 420 SAŁAMACHA TADEUSZ 1956 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M50 37 00:49:01 00:48:47 00:23:47 298
313 858 SOBOLEWSKI ANTONI JOZEF 1951 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M60 8 00:49:01 00:48:43 00:24:36 299
314 716 WYRĘBSKI JAROSŁAW 1973 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 105 00:49:12 00:49:03 00:25:05 300
315 438 OLCHOWIK RYSZARD 1951 GNIEZNO PUSTACHOWA RUNNING POLSKA M60 10 00:49:13 00:48:59 00:24:17 303
316 527 TRYBA ZDZISŁAW 1950 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M60 9 00:49:13 00:49:00 00:24:05 301
317 312 SIERANT PAWEŁ 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 80 00:49:13 00:48:44 00:23:53 302
318 826 MAZERANT DANIEL 1973 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 106 00:49:24 00:49:07 00:24:37 304
319 650 NALEZIŃSKI DAMIAN 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 81 00:49:25 00:49:08 00:23:44 305
320 707 KĘPIŃSKI KRZYSZTOF 1976 SUSZ UKS TOWARZYSTWO ROZWOJU SPORT W SUSZU POLSKA M30 107 00:49:25 00:49:01 00:25:59 306
321 87 JANIK ROMAN 1953 KWIDZYN BE&K EUROPE - TEAM POLSKA M50 38 00:49:28 00:49:26 00:23:02 307
322 77 FAVEEUW DAVID 1973 VAUGNERAY NIEZRZESZONY FRANCE M30 108 00:49:29 00:49:07 00:25:02 308
323 495 TOCHA ZBIGNIEW 1956 SKÓRCZ NIEZRZESZONY POLSKA M50 39 00:49:32 00:49:11 00:25:59 309
324 554 SKRZYPSKI STANISŁAW 1948 GDANSK TKKF ROZSTAJE POLSKA M60 11 00:49:32 00:49:18 00:24:42 310
325 113 SOSNOWSKI BOLESŁAW 1947 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE POLSKA M60 12 00:49:33 00:49:28 00:24:47 311
326 793 SKIERKOWSKI ADAM 1973 ŚWIECIE NIEZRZESZONY POLSKA M30 109 00:49:34 00:49:09 00:24:37 312
327 863 GERKA KRZYSZTOF PIOTR 1957 PISKORCZYN KB LECH RYPIN POLSKA M50 40 00:49:34 00:49:17 00:24:14 313
328 375 WICKI MARCIN 1988 ZAŁĘŻE. KM PSP GDAŃSK POLSKA M18 82 00:49:35 00:49:31 00:23:25 315
329 489 PECKA JAN 1954 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M50 41 00:49:35 00:49:24 00:24:45 314
330 762 JERZY JASKOT 1950 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M60 13 00:49:36 00:49:14 00:24:47 316
331 698 MAJCHER STANISŁAW 1948 GOLUB-DOBRZYŃ NIEZRZESZONY POLSKA M60 14 00:49:37 00:49:20 00:24:48 317
332 675 SOBIŚ MARCIN 1978 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 110 00:49:41 00:49:27 00:24:38 318
333 309 URBAŃSKI RAFAŁ 1989 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M18 83 00:49:42 00:49:20 00:25:42 319
334 569 WICIAK ZIEMOWIT 1970 STAROGARD GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 71 00:49:46 00:49:24 00:25:59 320
335 737 SZYMCZAK LECH 1956 ELBLĄG ELBLĄG POLSKA M50 42 00:49:46 00:49:34 00:24:24 321
336 649 TOMASZEWSKI WOJCIECH 1970 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 72 00:49:47 00:49:17 00:25:11 322
337 479 ŁAKOMY RAFAŁ 1981 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M30 111 00:49:50 00:49:39 00:25:44 323
338 852 SZYMAŃSKI JERZY 1944 KURZĘTNIK ZAMEK JAWOR KURZETNIK POLSKA M60 15 00:49:56 00:49:35 00:26:33 324
339 831 BAJER KAZIMIERZ 1982 CHEŁMNO LUKS AGRO-SIEĆ CHEŁMNO POLSKA M18 84 00:49:57 00:49:44 00:24:35 325
340 528 WRONA SŁAWOMIR 1972 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 112 00:50:01 00:49:52 00:25:24 326
341 632 UZAR KRZYSZTOF 1984 SŁUPSK KM PSP SŁUPSK POLSKA M18 85 00:50:03 00:50:00 00:23:23 327
342 511 SZYMAŃSKI PAWEŁ 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 113 00:50:04 00:49:35 00:24:54 328
343 860 KOCIĘDA RAFAŁ ARKADIUSZ 1975 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 114 00:50:04 00:49:38 00:26:41 329
344 676 RENDA WALDEMAR 1964 GDYNIA OBERŻA POD TURBOTEM POLSKA M40 74 00:50:13 00:49:52 00:25:56 331
345 26 ŚWIDER JANUSZ 1965 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M40 73 00:50:13 00:50:03 00:24:05 330
346 486 BARTOSIK KAMIL 1975 ELBLĄG NIEZRZESZONY POLSKA M30 115 00:50:15 00:50:03 00:25:12 332
347 597 LEWANDOWSKI WOJCIECH 1964 ŚWIECIE DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M40 75 00:50:15 00:49:53 00:25:24 333
348 456 FIGURA BOGDAN 1956 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 43 00:50:17 00:50:00 00:24:49 334
349 583 GAŁĄZKA MARCIN 1982 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 86 00:50:18 00:50:00 00:24:14 335
350 339 WIERCIŃSKI MARIUSZ 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 116 00:50:21 00:50:15 00:24:41 336
351 387 ROŹNIAKOWSKI PAWEŁ 1979 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 117 00:50:23 00:50:12 00:25:07 337
352 798 BRAMOWICZ JACEK 1984 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 87 00:50:24 00:50:10 00:24:57 338
353 842 BIELESZA MATEUSZ 1992 STĘŻYCA-KOLONIA NIEZRZESZONY POLSKA M18 88 00:50:24 00:50:19 00:24:35 339
354 360 WALCZYKOWSKI JĘDRZEJ 1972 BYDGOSZCZ IM2010 POLSKA M30 118 00:50:25 00:50:10 00:26:01 340
355 99 DOMINIK DAWID 1980 KWIDZYN HELIOS POLSKA M30 119 00:50:26 00:50:16 00:24:30 341
356 780 JASKOT ROMAN 1953 MALBORK MALBORK POLSKA M50 44 00:50:31 00:50:31 00:25:10 342
357 254 FECOWICZ ŁUKASZ 1983 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 89 00:50:33 00:50:32 00:25:10 343
358 846 OLSZEWSKI SYLWESTER 1989 KORZENIEWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 90 00:50:34 00:50:32 00:25:10 344
359 641 CZAJA JERZY 1952 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M50 45 00:50:34 00:50:16 00:25:29 345
360 297 KŁODZIŃSKI MICHAŁ 1980 CHOJNICE PSP POLSKA M30 121 00:50:35 00:50:12 00:25:43 347
361 685 STREHLAU ADAM 1977 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 122 00:50:35 00:50:20 00:25:38 348
362 853 KORTHALS ŁUKASZ 1973 POŁCZNO PSP GDYNIA POLSKA M30 120 00:50:35 00:50:22 00:25:45 346
363 406 ARTECKI MICHAŁ 1982 MALBORK BOJOWY ZWIĄZEK SPORTOWY POLSKA M18 91 00:50:41 00:50:31 00:23:46 350
364 482 OSIECKI GRZEGORZ 1951 KISIELICE KB LECH RYPIN POLSKA M60 16 00:50:41 00:50:24 00:24:48 349
365 556 BRZYCKI RADOSŁAW 1973 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 123 00:50:47 00:50:26 00:26:02 351
366 17 JAGODZIŃSKI PIOTR 1964 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA M40 76 00:50:49 00:50:41 00:24:48 352
367 167 MALINOWSKI KRZYSZTOF 1992 BRONNO NIEZRZESZONY POLSKA M18 92 00:50:50 00:50:21 00:25:58 354
368 830 ZDROJEWSKI KRZYSZTOF 1973 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA M30 125 00:50:50 00:50:25 00:27:04 355
369 875 PANEK WOJCIECH 1977 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA M30 124 00:50:50 00:50:25 00:27:04 353
370 310 KOPIŃSKI ROBERT 1974 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 126 00:50:55 00:50:46 00:25:18 356
371 808 PIĄTEK KRYSTIAN 1984 MRĄGOWO NIEZRZESZONY POLSKA M18 93 00:50:56 00:50:29 00:26:44 357
372 207 ZAWODNIK ZAWODNIK 1990 ZAWODNIK
POLSKA M18 94 00:50:59 00:50:38 00:25:25 358
373 827 SMULSKA AGNIESZKA 1971 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL POLSKA K40 6 00:51:00 00:50:40 00:25:25
15
374 809 STRUGALSKI MARIUSZ 1974 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 127 00:51:01 00:50:57 00:24:06 359
375 805 DYTER ARKADIUSZ 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 95 00:51:02 00:51:02 00:24:56 360
376 137 GŁOGOWSKI MICHAŁ 1982 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M18 96 00:51:13 00:51:13 00:24:15 361
377 88 GREMBOWICZ HENDRYK 1953 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 46 00:51:16 00:50:59 00:25:47 362
378 686 KATEWICZ TOMASZ 1965 OSIELSKO MONDI ŚWIECIE POLSKA M40 77 00:51:19 00:51:00 00:25:15 363
379 776 BIAŁEK KRZYSZTOF 1980 SUSZ X POLSKA M30 128 00:51:25 00:50:58 00:26:12 364
380 92 GRULKOWSKI JÓZEF 1936 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M70 2 00:51:30 00:51:14 00:25:36 365
381 82 WISNIEWSKI JERZY 1962 KWIDZYN KLUB ŻŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M40 78 00:51:35 00:51:24 00:25:49 366
382 1 KRZYSZTOFIAK GRAŻYNA 1958 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K50 3 00:51:35 00:51:26 00:25:50
16
383 445 RACZOŃ PRZEMYSŁAW 1980 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 129 00:51:42 00:51:22 00:26:06 367
384 811 KAMIŃSKI TOMASZ 1965 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE POLSKA M40 79 00:51:45 00:51:35 00:25:25 368
385 551 SCHMIDT WALDEMAR 1958 RUMIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 47 00:51:47 00:51:43 00:25:13 369
386 459 KOLCZYŃSKI JERZY 1970 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO POLSKA M40 80 00:51:48 00:51:32 00:25:06 371
387 599 ŁĄTKOWSKA MIROSŁAWA 1978 LUBAWA LKS LUBAWA POLSKA K30 5 00:51:48 00:51:30 00:25:54
17
388 637 DUBAILOV DMITRII 1988 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA M18 97 00:51:48 00:51:45 00:25:42 370
389 306 GRODZKI DANIEL 1981 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 130 00:51:52 00:51:39 00:25:32 373
390 28 GOC WOJCIECH 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 81 00:51:52 00:51:33 00:26:25 372
391 172 LISZEWSKA URSZULA 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K40 7 00:51:53 00:51:27 00:26:18
18
392 496 TOCHA MICHAŁ 1991 SKÓRCZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 98 00:51:54 00:51:33 00:26:00 374
393 67 HERMANOWICZ-ŚWIERCZEK ALEKSANDRA 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 6 00:51:57 00:51:31 00:26:09
19
394 173 MOJSZAK JÓZEF 1940 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M70 3 00:51:57 00:51:36 00:26:05 375
395 727 MOCZADŁO TOMASZ 1972 PRABUTY AMATOR POLSKA M30 131 00:51:58 00:51:51 00:25:26 376
396 362 ANACZKOWSKI ŁUKASZ 1982 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA M18 99 00:52:00 00:51:38 00:24:47 377
397 600 NOSKO AGATA 1974 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 7 00:52:01 00:51:53 00:25:28
20
398 108 JAŁOCHA JAN 1961 GRZYWNA KB TRUCHCIK ŁUBIANKA POLSKA M50 48 00:52:09 00:51:43 00:26:29 378
399 622 MICHALIK TOMASZ 1979 GDAŃSK TYTUS&MUFFIN POLSKA M30 132 00:52:11 00:51:48 00:26:56 379
400 465 MAŃKOWSKI WALDEMAR 1961 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 49 00:52:16 00:51:58 00:25:56 380
401 606 PODLAWSKI PIOTR 1983 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 100 00:52:21 00:52:02 00:28:17 381
402 825 NIEDZIELSKI JERZY 1973 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M30 133 00:52:21 00:52:00 00:25:10 382
403 467 KOWALEWSKI PAWEŁ 1971 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 82 00:52:22 00:52:00 00:25:56 383
404 626 GUTOWSKI ANDRZEJ 1979 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M30 134 00:52:23 00:52:00 00:25:55 384
405 463 LUDWIK ANDRZEJ 1962 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M40 83 00:52:29 00:52:12 00:25:38 385
406 295 KOŹLEWICZ HENRYK 1972 CHOJNICE PSP POLSKA M30 135 00:52:37 00:52:14 00:26:04 386
407 114 TALAR SZYMON 1991 BIAŁKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 101 00:52:40 00:52:11 00:27:03 387
408 704 BELZYT JERZY 1962 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 84 00:52:48 00:52:45 00:25:49 388
409 395 KRAKOWIAK JACEK 1983 ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE DREAM TEAM POLSKA M18 102 00:52:49 00:52:24 00:26:44 389
410 413 GIBAS ANDRZEJ 1968 MALBORK JW 1128 POLSKA M40 85 00:52:49 00:52:46 00:25:24 390
411 601 SUSZYŃSKI MICHAŁ 1980 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 136 00:52:52 00:52:43 00:24:42 391
412 604 ŚWIERCZYŃSKI BOGDAN 1961 TORUŃ TOREC POLSKA M50 50 00:52:55 00:52:28 00:25:33 392
413 594 RYK JACEK 1968 GDANSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 86 00:53:00 00:52:46 00:25:10 393
414 83 SZYMAŃSKI TOMASZ 1974 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 137 00:53:04 00:52:48 00:25:29 394
415 391 SAMOL ANTONI 1980 BUKOWIEC GORNY WERNER KENKEL POLSKA M30 139 00:53:13 00:53:05 00:26:22 396
416 708 KWIATKOWSKI ADRIAN 1974 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 138 00:53:13 00:52:49 00:26:50 395
417 65 TAS JAROSŁAW 1965 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 87 00:53:16 00:52:50 00:26:18 397
418 158 MORAWSKI MAREK 1973 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 140 00:53:19 00:53:06 00:26:31 398
419 8 SAWKA AADAM 1955 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 51 00:53:27 00:53:09 00:25:53 399
420 818 MICHNA ANGELIKA 1987 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 4 00:53:28 00:53:25 00:26:24
21
421 802 ŁĄCKI WOJCIECH 1956 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO POLSKA M50 52 00:53:30 00:53:12 00:26:16 400
422 129 BARTNICKA ANETTA 1974 ELBLĄG NIEZRZESZONY ELBLĄG POLSKA K30 8 00:53:33 00:53:29 00:26:13
23
423 227 BARCIKOWSKA WIOLETTA 1970 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 8 00:53:33 00:53:30 00:25:13
22
424 487 KOWALSKI MACIEJ 1964 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 88 00:53:34 00:53:15 00:26:17 401
425 665 IMIANOWSKI JERZY 1962 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M40 89 00:53:42 00:53:33 00:25:46 402
426 797 DRAGAN ŁUKASZ 1984 LĘBORK TOR-PAL TEAM POLSKA M18 103 00:53:45 00:53:32 00:27:31 403
427 2 BORZESZKOWSKA ANNA 1969 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K40 9 00:53:45 00:53:44 00:26:24
24
428 379 SZULC PIOTR 1990 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 104 00:53:46 00:53:12 00:27:10 404
429 338 CEJKO WOJCIECH 1975 BANINO NIEZRZESZONY POLSKA M30 141 00:53:47 00:53:36 00:26:53 405
430 143 KOWALSKI TOMASZ 1987 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 105 00:53:48 00:53:30 00:27:53 406
431 24 SLIPCEWICZ TOMASZ 1970 RAKOWIEC IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 90 00:53:50 00:53:31 00:26:16 407
432 248 GADOMSKI PIOTR 1970 CZERWONAK NIEZRZESZONY POLSKA M40 91 00:53:52 00:53:31 00:26:50 408
433 533 DORNA ROBERT 1972 KLAMRY NIEZRZESZONY POLSKA M30 142 00:53:57 00:53:28 00:27:41 409
434 790 CIEŚLAK KAROL 1986 EŁK GONGO TEAM POLSKA M18 106 00:53:58 00:53:54 00:25:57 410
435 515 KUCIŃSKI ŁUKASZ 1992 ELBLĄG NIERZESZONY POLSKA M18 107 00:53:59 00:53:36 00:26:07 411
436 658 RZEKANOWSKI JERZY 1965 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M40 92 00:54:01 00:53:39 00:26:03 412
437 781 SŁOWIŃSKI KAMIL 1987 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M18 108 00:54:09 00:53:54 00:26:18 413
438 197 GRZYWACZ MARIUSZ 1970 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 93 00:54:13 00:53:50 00:26:24 414
439 270 GRENDZIŃSKI ANDRZEJ 1970 OSTRÓDA NIEZRZESZONY POLSKA M40 94 00:54:13 00:53:51 00:25:52 415
440 774 BŁACHUT MICHAŁ 1961 MALBORK NIEZRZESZONY POLSKA M50 53 00:54:13 00:53:55 00:27:09 416
441 34 MROCZKOWSKI ADAM 1952 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 54 00:54:16 00:54:16 00:25:57 417
442 878 NĘDZUSIAK HONORATA 1964 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI NIEZRZESZONY POLSKA K40 10 00:54:17 00:53:54 00:27:18
25
443 403 KRUPA ARTUR 1978 KWIDZYN NZ POLSKA M30 143 00:54:18 00:54:13 00:25:17 418
444 35 SZATKOWSKI RADOSŁAW 1977 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 144 00:54:20 00:54:13 00:25:25 419
445 485 JUSZCZAK KRZYSZTOF 1954 KOSZALIN NIEZRZESZONY POLSKA M50 55 00:54:23 00:54:01 00:26:26 420
446 687 KRZYK JAROSŁAW 1961 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 56 00:54:23 00:54:03 00:25:41 421
447 785 GUZOWSKI ANDRZEJ 1961 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M50 57 00:54:23 00:54:15 00:24:17 422
448 178 MADEJ PAWEŁ 1985 GDAŃSK BIEGANIE.PL POLSKA M18 109 00:54:26 00:54:02 00:29:15 423
449 442 SZKODA MARIUSZ 1970 TRZCIANKA NIEZRZESZONY POLSKA M40 95 00:54:26 00:54:18 00:27:46 424
450 619 KLIMKIN DMITRII 1983 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M18 110 00:54:30 00:54:30 00:26:29 426
451 29 KOWALSKI HENRYK 1957 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 58 00:54:30 00:54:13 00:27:33 425
452 284 BRZOZOWSKA MONIKA 1977 ROKITKI NIEZRZESZONA POLSKA K30 9 00:54:33 00:54:13 00:27:07
26
453 655 HNATYSZYN ANDRZEJ 1962 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M40 96 00:54:48 00:54:42 00:27:48 427
454 231 KOŚCIELNIAK MACIEJ 1987 KALISZ NIEZRZESZONY POLSKA M18 112 00:54:50 00:54:23 00:28:23 429
455 590 WĘGRZYNOWSKI ARKADIUSZ 1986 MIASTKO KP PSP BYTÓW POLSKA M18 111 00:54:50 00:54:36 00:24:48 428
456 313 NOWOSIELSKA MARLENA 1974 SZTUM NIEZRZESZONA POLSKA K30 10 00:54:51 00:54:29 00:27:18
27
457 431 KALINOWSKI WOJCIECH 1963 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M40 97 00:54:54 00:54:37 00:27:21 430
458 161 TEKIEŃ JUSTYNA 1991 TRZCIANNE NIEZRZESZONA POLSKA K18 5 00:54:58 00:54:47 00:27:52
28
459 516 CHODAKOWSKI ADAM 1973 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 145 00:54:58 00:54:31 00:27:54 431
460 215 DYLEWSKI STANISŁAW 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 146 00:54:59 00:54:39 00:27:52 432
461 563 NAPIÓRKOWSKA KAROLINA 1982 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 6 00:54:59 00:54:51 00:26:30
29
462 844 ŚWIĘTOSŁAWSKI HENRYK 1959 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M50 59 00:55:00 00:54:29 00:28:07 433
463 850 BŁACHUTA PRZEMYSŁAW PIOTR 1989 SADLINKI NIEZRZESZONY POLSKA M18 113 00:55:02 00:54:43 00:25:57 434
464 873 BOLLIN MICHAŁ MARIAN 1977 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 147 00:55:03 00:54:49 00:27:40 435
465 55 BAŃKOWSKI PIOTR 1977 RODOWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 148 00:55:06 00:54:39 00:27:54 436
466 722 PIWOWARCZYK MARCIN 1973 BRODNICA 4PCHEM POLSKA M30 149 00:55:11 00:54:45 00:28:51 437
467 816 POLINCEUSZ MAŁGORZATA 1953 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K50 4 00:55:12 00:55:10 00:26:32
30
468 616 STANISZEWSKI BARTOSZ 1975 GDAŃSK PIĘTY SZALONEGO GNOMA I SP. POLSKA M30 150 00:55:13 00:54:48 00:27:49 438
469 692 GAJOWNICZEK FRANCISZEK 1951 FROMBORK FZS POLSKA M60 17 00:55:13 00:54:57 00:27:50 439
470 152 SMOLARZ PIOTR 1970 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 98 00:55:14 00:54:49 00:27:53 440
471 45 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA 1957 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K50 5 00:55:16 00:55:00 00:27:33
31
472 332 ZIELIŃSKI ROMAN 1954 TORUŃ NIEZRZESZONY POLSKA M50 60 00:55:22 00:54:54 00:28:07 441
473 799 PAGIEŁA WOJCIECH 1954 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 61 00:55:26 00:55:20 00:28:01 442
474 800 PAGIEŁA PIOTR 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 114 00:55:27 00:55:20 00:28:01 443
475 843 WYMYSŁOWSKI MARCIN 1992 KWIDZYN DELIKATESY PLUS POLSKA M18 115 00:55:27 00:55:22 00:28:04 444
476 736 STAWSKI JERZY 1949 OSIEK N/W. TOWIMOR S.A. TORUŃ POLSKA M60 18 00:55:35 00:55:12 00:27:46 445
477 681 KAMIŃSKI ŁUKASZ 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 116 00:55:37 00:55:25 00:27:25 446
478 680 BŁĘDZKI PAWEŁ 1986 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 117 00:55:38 00:55:26 00:27:24 447
479 394 BILSKI SZYMON 1976 WARSZAWA HENKEL RUNNING TEAM POLSKA M30 151 00:55:39 00:55:12 00:27:40 448
480 837 WIERZBA ANDRZEJ 1970 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M40 99 00:55:41 00:55:15 00:27:38 449
481 857 BADOWSKA DOMINIKA MARTYNA 1981 MALBORK GRUPA MALBORK POLSKA K30 11 00:55:41 00:55:29 00:27:01
32
482 187 LEGIEWICZ MICHAŁ 1976 SADLINKI BE&K EUROPE TEAM POLSKA M30 152 00:55:45 00:55:14 00:28:21 450
483 258 CZUBIŃSKI RADOSŁAW 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 118 00:56:00 00:55:35 00:29:15 451
484 105 KOSIŃSKI MICHAŁ 1980 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA M30 153 00:56:04 00:55:35 00:28:26 452
485 228 MORDZON PIOTR 1976 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 154 00:56:05 00:55:57 00:27:10 453
486 733 ROŻYK MAGDALENA 1975 GDYNIA OKNOBUR-GDYNIA POLSKA K30 12 00:56:05 00:55:56 00:27:52
33
487 43 WIERZBOWSKI MAREK 1962 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 100 00:56:13 00:55:52 00:28:34 454
488 213 NIWINSKI STANISLAW 1934 GDANSK POMORSKI KLUB WETERANOW W SOPOCIE POLSKA M70 4 00:56:17 00:56:00 00:28:02 455
489 810 GÓRECZNY IRENEUSZ 1952 SOPOT NIEZRZESZONY POLSKA M50 62 00:56:20 00:55:57 00:28:08 456
490 460 DEVELS EDUARDS 1983 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M18 119 00:56:22 00:56:02 00:26:17 457
491 383 BOBROWSKA ZOFIA 1985 GDANSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 7 00:56:23 00:55:52 00:28:15
34
492 647 GRYCNER PIOTR 1951 STAROGARD GDAŃSKI NIEZRZESZONY POLSKA M60 19 00:56:23 00:55:53 00:27:40 458
493 518 WYSOCKI MARIUSZ 1962 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M40 101 00:56:27 00:56:12 00:28:08 459
494 524 MICHALUNIO BEATA 1970 FROMBORK NIEZRZESZONA POLSKA K40 11 00:56:37 00:56:30 00:27:34
35
495 699 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW 1976 TCZEW LOT KOCIEWIE POLSKA M30 155 00:56:40 00:56:25 00:27:21 460
496 226 KOZICKI MAREK 1972 WARSZAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 156 00:56:43 00:56:30 00:27:49 461
497 519 GRZYMKOWSKA ALICJA 1970 PRABUTY NIEZRZESZONA POLSKA K40 12 00:56:44 00:56:30 00:28:08
36
498 335 SZULC TOMASZ 1967 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M40 102 00:56:47 00:56:13 00:28:11 462
499 86 MAZURKIEWICZ ANTONI 1950 RYJEWO IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M60 20 00:56:49 00:56:44 00:27:23 463
500 9 MATŁOSZ WOJTEK 1981 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 157 00:56:52 00:56:26 00:27:52 464
501 706 REKOWSKI KAZIMIERZ 1958 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M50 63 00:56:56 00:56:38 00:28:13 465
502 16 SAMBORSKI ANDRZEJ 1966 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 103 00:57:09 00:57:06 00:27:04 466
503 477 DUDA TOMASZ 1985 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M18 120 00:57:11 00:56:47 00:27:57 467
504 421 SAŁAMACHA BOGUSŁAWA 1960 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K50 6 00:57:12 00:56:58 00:27:50
37
505 232 ŚWIDERSKA EWA 1989 EŁK NIEZRZESZONA POLSKA K18 8 00:57:13 00:56:44 00:29:02
38
506 274 SZAŁAŃŚKI SŁAWOMIR 1975 TCZEW NIEZRZESZONY POLSKA M30 158 00:57:14 00:56:53 00:26:06 468
507 683 BUDKA ROBERT 1974 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M30 159 00:57:16 00:57:10 00:27:48 469
508 464 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA 1966 ELBLĄG NIEZRZESZONA POLSKA K40 13 00:57:17 00:56:53 00:27:57
39
509 670 STYK EDWARD 1956 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA M50 64 00:57:17 00:56:53 00:28:29 470
510 404 ŚWIDER DARIUSZ 1974 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M30 160 00:57:22 00:57:22 00:28:39 471
511 388 SŁOMIŃSKA AGNIESZKA 1980 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 13 00:57:22 00:57:14 00:28:35
40
512 58 SCHAEFER DARIUSZ 1985 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 121 00:57:27 00:57:06 00:28:40 472
513 480 WIECHOWSKI SŁAWEK 1976 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLSKA M30 161 00:57:37 00:57:14 00:28:06 474
514 80 SZYSLER ANDRZEJ 1955 SUSZ ZESPÓŁ SZKÓŁ SUSZ POLSKA M50 65 00:57:37 00:57:27 00:25:09 473
515 572 CHYL MAGDALENA 1983 ŚWIECIE MONDI POLSKA K18 9 00:57:47 00:57:23 00:29:12
41
516 571 MARCHLEWSKA SYLWIA 1973 ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE S.A. POLSKA K30 14 00:57:47 00:57:23 00:29:11
42
517 371 MARKOWSKI ROBERT 1968 TERESPOL POMORSKI NIEZRZESZONY POLSKA M40 104 00:57:48 00:57:23 00:29:12 475
518 7 MAJDA JERZY 1957 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M50 66 00:57:49 00:57:39 00:26:54 476
519 33 STRZELCZYK-HUMIENNY AGNIESZKA 1981 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 15 00:57:49 00:57:39 00:27:10
43
520 94 ŁUKASZEWSKI MARCIN 1980 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M30 162 00:57:53 00:57:28 00:27:19 477
521 856 SAWKA BARTOSZ 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 122 00:57:56 00:57:38 00:29:14 478
522 549 JASIEŃSKI TOMASZ 1972 SZTUM NIEZRZESZONY POLSKA M30 163 00:58:08 00:57:52 00:26:44 479
523 453 GOSSA DAWID 1976 KWIDZYN INFERNO EXTREME TEAM POLSKA M30 164 00:58:09 00:57:41 00:28:07 480
524 385 KOZŁOWSKA MONIKA 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 16 00:58:15 00:58:04 00:29:03
44
525 564 WISNIEWSKI ZBIGNIEW 1950 PRABUTY NIEZRZESZONY POLSKA M60 21 00:58:18 00:57:56 00:29:03 481
526 624 FUDALA ADAM 1979 WARSZAWA BRAK POLSKA M30 165 00:58:21 00:57:55 00:28:05 482
527 585 MATUSZEWSKI DARIUSZ 1975 GDYNIA 43 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO POLSKA M30 166 00:58:22 00:57:54 00:28:52 483
528 756 WÓJTOWICZ ANNA 1984 GDYNIA NIEZRZESZONA POLSKA K18 10 00:58:23 00:57:55 00:28:52
45
529 359 SZCZĘSNY TADEUSZ 1955 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M50 67 00:58:27 00:58:04 00:28:46 484
530 282 WÓJCIK BEATA 1971 PRABUTY NIEZRZESZONA POLSKA K40 14 00:58:29 00:58:25 00:27:41
46
531 281 WÓJCIK PIOTR 1971 PRABUTY IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 105 00:58:29 00:58:25 00:27:41 485
532 536 STĘPNIEWSKI WIKTOR 1985 GDAŃSK SPECJAL TEAM POLSKA M18 123 00:58:36 00:58:11 00:30:12 486
533 278 SEROCKA DANUTA 1971 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONA POLSKA K40 15 00:58:36 00:58:29 00:28:39
47
534 615 OCHNIK JOANNA 1982 KRAKÓW IP POLSKA POLSKA K18 11 00:58:42 00:58:21 00:29:22
48
535 537 ŁĘGOWSKI GRZEGORZ 1991 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 124 00:58:45 00:58:21 00:29:35 487
536 361 KOSTKOWSKI MARCIN 1980 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M30 167 00:58:47 00:58:25 00:29:05 488
537 396 GRUSZCZYŃSKI MICHAŁ JAN 1983 POZNAŃ NIEZRZESZONY POLSKA M18 125 00:58:52 00:58:25 00:29:27 489
538 417 GNIEWKOWSKA ELŻBIETA 1981 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K30 17 00:59:02 00:58:33 00:29:32
49
539 772 DELEWSKI ANDRZEJ 1990 NOWY DWÓR NIEZRZESZONY POLSKA M18 127 00:59:13 00:58:45 00:31:51 491
540 694 GUTMAŃSKI ŁUKASZ 1991 GARDEJA NIEZRZESZONY POLSKA M18 128 00:59:13 00:58:45 00:31:52 492
541 625 HISZCZYŃSKI JAKUB 1989 KWIDZYN MTS KWIDZYN POLSKA M18 126 00:59:13 00:58:45 00:31:52 490
542 159 SZEFLER MARZENA 1973 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K30 18 00:59:19 00:59:02 00:28:16
50
543 165 TRYC JAROSŁAW 1968 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 106 00:59:26 00:59:07 00:29:13 493
544 796 WOSIAK RAFAŁ 1976 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA M30 168 01:00:15 00:59:46 00:30:52 494
545 269 WARSZEWSKA PAULINA 1985 GDAŃSK 3SPORTS & EVENTS SP. Z O.O. POLSKA K18 12 01:00:17 01:00:05 00:26:58
51
546 47 FIJAŁKOWSKA ANNA 1982 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 13 01:00:37 01:00:22 00:29:34
52
547 103 BARCZYKOWSKI PIOTR 1992 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 129 01:00:43 01:00:17 00:28:58 495
548 668 KIERSZTAN KAMIL 1984 IŁAWA NIEZRZESZONY POLSKA M18 130 01:00:43 01:00:38 00:29:00 496
549 610 BRZYSKA BARBARA 1985 GDANSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 14 01:00:44 01:00:27 00:30:31
54
550 567 JÓŹWIAK CECYLIA 1959 KWIDZYN IP POLSKA POLSKA K50 7 01:00:44 01:00:39 00:29:13
53
551 565 BIŃCZAK MARCIN 1980 GDAŃSK SPECJAL TEAM POLSKA M30 169 01:00:47 01:00:21 00:30:12 498
552 836 SUSŁOWICZ WIESŁAW 1962 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 107 01:00:47 01:00:28 00:28:26 497
553 473 CICHOCKA ANNA 1964 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K40 16 01:00:58 01:00:38 00:30:29
55
554 841 OKULSKI SŁAWOMIR KAZIMIERZ 1991 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 131 01:01:05 01:00:47 00:31:44 499
555 840 LAGOWSKA AGNIESZKA 1992 GNIEWSKIE POLE NIEZRZESZONA POLSKA K18 15 01:01:05 01:00:47 00:31:43
56
556 749 MAKOS PAWEŁ 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 170 01:01:08 01:00:48 00:28:42 500
557 193 MUSZYŃSKA AGATA 1989 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONA POLSKA K18 16 01:01:11 01:01:03 00:29:32
57
558 612 BABUSHKIN IURII 1977 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M30 171 01:01:14 01:01:02 00:28:46 501
559 617 ILIN IGOR 1971 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M40 108 01:01:14 01:00:45 00:28:30 502
560 640 LUBKOVA OLGA 1981 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA K30 19 01:01:14 01:01:11 00:29:36
58
561 620 MIKHEEVA IRINA 1960 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA K50 8 01:01:14 01:00:54 00:30:00
59
562 61 MARCINOWSKI WŁADYSŁAW 1954 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK POLSKA M50 68 01:01:17 01:01:09 00:29:16 503
563 795 SKIERKOWSKA MAŁGORZATA 1974 ŚWIECIE BRAK POLSKA K30 20 01:01:24 01:01:00 00:30:51
60
564 415 SMURZYŃSKI PIOTR 1988 GDAŃSK NIEZRZESZONY POLSKA M18 132 01:01:32 01:01:16 00:28:46 504
565 605 HUBA WALDEK 1975 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 172 01:01:37 01:01:18 00:28:51 505
566 70 ADAMSKA JUSTYNA 1976 KUJAWSKO-POMORSKIE NIEZRZESZONA POLSKA K30 21 01:01:43 01:01:36 00:29:20
61
567 398 KUPIDURA ADRIANNA 1975 WARSZAWA NIEZRZESZONA POLSKA K30 22 01:01:45 01:01:16 00:31:27
62
568 214 DROBEK TOMASZ 1979 LUBLIN JW 3537 POLSKA M30 173 01:01:57 01:01:30 00:30:16 506
569 90 PIEPENBORN ANDRZEJ 1968 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 109 01:02:17 01:01:57 00:29:37 507
570 522 MISIUK MAŁGORZATA 1965 FROMBORK FZS POLSKA K40 17 01:02:26 01:02:19 00:30:39
63
571 529 KUBIAK WIOLETTA 1970 FROMBORK NIEZRZESZONA POLSKA K40 18 01:02:26 01:02:20 00:30:39
64
572 156 STAWSKI KRZYSZTOF 1976 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M30 174 01:02:26 01:02:01 00:30:46 508
573 532 STAWSKA MARTA 1978 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K30 23 01:02:30 01:02:06 00:30:46
65
574 256 NOWOTNIAK ADAM 1947 GDAŃSK NIZERZESZONY POLSKA M60 22 01:02:38 01:02:37 00:29:43 509
575 580 SZCZEPANIK MONIKA 1984 KRAKÓW IP POLSKA POLSKA K18 17 01:02:39 01:02:18 00:30:03
66
576 131 OLCHOWIK MARIUSZ 1969 RAKOWIEC NIEZRZESZONY POLSKA M40 110 01:02:41 01:02:16 00:30:18 510
577 132 LENDZION BARTOSZ 1974 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 175 01:03:02 01:02:35 00:32:08 511
578 538 MRÓZ KRZYSZTOF 1962 GRUDZIĄDZ NIEZRZESZONY POLSKA M40 111 01:03:10 01:02:53 00:30:31 512
579 711 KALINOWSKA HALINA 1951 GDANSK NIEZRZESZONA POLSKA K60 1 01:03:12 01:02:59 00:30:19
67
580 664 CHMIELECKA BEATA 1989 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 18 01:04:17 01:03:50 00:32:01
68
581 107 SUCHOCKA ANETA 1978 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA K30 24 01:04:18 01:04:18 00:30:45
69
582 462 CZABAJSKI JACEK 1947 GDAŃSK TJC GDAŃSK POLSKA M60 23 01:04:21 01:04:06 00:31:52 513
583 560 KRZYWDZIŃSKI ANDRZEJ 1968 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M40 112 01:04:22 01:04:03 00:30:02 514
584 559 KRZYWDZIŃSKA DOROTA 1971 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K40 19 01:04:22 01:04:03 00:30:02
70
585 219 GAJEWSKI ANDRZEJ 1960 OLSZTYN K.B.M.GAJÓWKA POLSKA M50 69 01:04:38 01:04:07 00:31:50 515
586 493 GAJEWSKA HALINA 1963 OLSZTYN AH-BIEGAJE POLSKA K40 20 01:04:38 01:04:08 00:31:50
71
587 111 NIKLAS AGATA 1976 WEJHEROWO NIEZRZESZONA POLSKA K30 25 01:04:49 01:04:21 00:31:33
72
588 117 MIOTEK TERESA 1959 PRABUTY FLOTA GDYNIA POLSKA K50 9 01:04:51 01:04:20 00:31:32
73
589 188 KLEMIŃSKA ANNA 1980 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA K30 26 01:04:58 01:04:50 00:31:45
75
590 342 ŁĘGOWSKA MARZENA 1970 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA K40 21 01:04:58 01:04:50 00:31:45
76
591 682 CHAŁOSZCZYK BARBARA 1961 GDYNIA NIEZRZESZONY POLSKA K50 10 01:04:58 01:04:56 00:31:47
74
592 653 SADOWSKI TOMASZ 1976 KWIDZYN INDYWIDUALNY POLSKA M30 176 01:05:00 01:04:30 00:31:45 516
593 424 URBAN HENRYK 1958 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M50 70 01:05:00 01:04:47 00:31:50 517
594 618 IVANOV VLADISLAV 1956 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA M50 71 01:05:12 01:04:40 00:31:48 518
595 552 JANCZAK ANDRZEJ 1951 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA M60 24 01:05:16 01:05:11 00:31:37 519
596 550 JANCZAK URSZULA 1951 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA K60 2 01:05:16 01:05:12 00:31:38
77
597 436 WILLMA ANDRZEJ 1966 GARDEJA IP-KWIDZYN-TEAM POLSKA M40 113 01:05:24 01:04:54 00:31:03 520
598 697 MAJCHER HALINA 1951 GOLUB-DOBRZYŃ NIEZRZESZONA POLSKA K60 3 01:05:28 01:05:09 00:32:08
78
599 768 SZYMANOWSKA-BORZYSZKOWSKA DOROTA 1982 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K18 19 01:05:29 01:04:58 00:32:50
79
600 186 MAZURKIEWICZ WOJCIECH 1977 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA M30 177 01:05:33 01:05:12 00:32:48 521
601 570 PÓŁTORAK EWELINA 1984 KRAKÓW NIEZRZESZONA POLSKA K18 20 01:05:41 01:05:18 00:32:53
80
602 701 JARZYNA JAKUB 1978 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY POLSKA M30 178 01:05:44 01:05:16 00:33:48 522
603 546 ŻUKOWSKA JANINA MAŁGORZATA 1948 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA K60 4 01:05:54 01:05:39 00:32:54
81
604 636 ALEKSANDROVA ELENA 1981 SVETOGORSK BE&K EAST ROSJA K30 27 01:05:56 01:05:53 00:31:08
82
605 273 WILMS MAGDALENA 1976 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K30 28 01:06:01 01:05:52 00:31:58
83
606 579 SZYMAŃSKA KAROLINA 1988 POZNAŃ NIEZRZESZONA POLSKA K18 21 01:06:07 01:05:41 00:32:30
84
607 829 BIŃCZAK IZABELA 1977 GDAŃSK PIĘTY SZALONEGO GNOMA I SPÓŁKA POLSKA K30 29 01:06:10 01:05:44 00:32:45
85
608 644 KASIERSKA EWA KATARZYNA 1948 POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K60 5 01:06:12 01:06:03 00:33:07
86
609 577 KUKLEWICZ BARBARA 1985 KRAKÓW IP POLSKA POLSKA K18 22 01:06:31 01:06:08 00:32:09
87
610 832 RZEPNY MARCIN 1984 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 133 01:06:43 01:06:16 00:32:59 523
611 838 OMERNIK IWONA 1971 KWIDZYN TOR-PAL TEAM POLSKA K40 22 01:08:09 01:07:53 00:32:08
88
612 573 SZWEDO PIOTR 1975 CZERNIKOWO NIEZRZESZONY POLSKA M30 179 01:08:10 01:08:00 00:32:46 524
613 839 GŁOWALA PIOTR 1990 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M18 134 01:08:20 01:07:56 00:29:30 525
614 739 MALARCZYK BOGUSLAW 1963 KWIDZYN NIEZRZESZONY POLSKA M40 114 01:08:33 01:08:19 00:32:46 526
615 120 MALINOWSKI PIOTR 1966 WARSZAWA NIEZRZESZONY POLSKA M40 115 01:08:49 01:08:24 00:33:51 527
616 119 WAWRZYŃCZYK-MALINOWSKA ANIA 1967 WARSZAWA NIEZRZESZONA POLSKA K40 23 01:08:49 01:08:24 00:33:51
91
617 407 BARANOWSKA KLAUDIA 1992 PRABUTY NIEZRZESZONA POLSKA K18 23 01:08:49 01:08:17

89
618 691 TRANCYGIER MAGDALENA 1979 GDYNIA NIEZRZESZONA POLSKA K30 30 01:08:49 01:08:35 00:34:59
90
619 174 ZIELIŃSKA IZABELA 1979 GDAŃSK NIEZRZESZONA POLSKA K30 31 01:08:54 01:08:39 00:34:59
92
620 523 JANEWICZ MAŁGORZATA 1970 FROMBORK FZS POLSKA K40 24 01:09:17 01:09:11 00:33:16
93
621 181 GDOWIN ANTONI 1951 FROMBORK NIEZRZESZONY POLSKA M60 25 01:09:17 01:08:47 00:33:16 528
622 357 RUDNIK KAMIL 1978 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA M30 180 01:10:11 01:09:43 00:33:42 529
623 794 SOSNA EWA 1984 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 24 01:10:11 01:10:00 00:33:42
94
624 613 DIBRIVNAYA TATIANA 1965 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA K40 25 01:10:40 01:10:33 00:33:17
95
625 845 JUCHNIEWICZ EWA 1981 KWIDZYN IP-KWIDZYN TEAM POLSKA K30 32 01:11:28 01:11:06 00:34:54
96
626 168 JANIAK TOMASZ 1977 BIELSKO-BIAŁA BELSE-BELZONA POLSKA M30 181 01:11:56 01:11:50 00:34:38 530
627 835 GOCH MICHAŁ 1985 KWIDZYN IP POLSKA POLSKA M18 135 01:12:23 01:12:09 00:35:38 531
628 288 CZUBIŃSKA MONIKA 1987 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 25 01:12:51 01:12:27 00:34:23
97
629 788 BALCERAK MARIA 1968 TORUŃ NIEZRZESZONA POLSKA K40 26 01:12:51 01:12:43 00:33:51
98
630 229 GĘSICKA EMILIA 1982 KWIDZYN NIEZRZESZONA POLSKA K18 26 01:13:04 01:13:04 00:35:48
99
631 122 KARSAY PETER 1950 OBERALM METSO TEAM AUSTRIA M60 26 01:15:14 01:14:41 00:37:38 532
632 759 WĘSIERSKA ALICJA 1980 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K30 33 01:15:27 01:15:06 00:35:56
100
633 126 KOWALSKA BOŻENA 1961 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K50 11 01:15:28 01:15:07 00:36:12
101
634 851 MAJEWSKI JAN 1945 TORUŃ GLKS SKWA SKWILNO POLSKA M60 27 01:16:05 01:15:36 00:40:23 533
635 657 POPOW EDWARD 1945 GDAŃSK MORSY GDAŃSKIE POLSKA M60 28 01:16:20 01:15:48 00:38:06 534
636 621 RYCHKOVA NATALIA 1959 SVETOGORSK SVETOGORSK ROSJA K50 12 01:16:36 01:16:20 00:37:24
102
637 189 TAJAR KATARZYNA 1976 KWIDZYN BE&K EUROPE TEAM POLSKA K30 34 01:21:25 01:21:16 00:39:21
103
638 457 BURA JADWIGA 1953 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU POLSKA K50 13 01:21:25 01:21:04 00:39:21
104
639 588 KOWALSKI BRONISŁAW 1940 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW POLSKA M70 5 01:28:48 01:28:44 00:43:13 535
640 812 STEPOWSKI ANDRZEJ 1935 GDAŃSK K.B.WETERANI FLOTA GDYNIA POLSKA M70 6 01:40:23 01:39:51 00:50:09 536
641 848 MATKOWSKI MIECZYSŁAW 1949 GDAŃSK KLUB MORSÓW POLSKA M60 29 01:41:40 01:41:07 00:48:50 537

Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl