Dziś jest czwartek 19 kwietnia 2018


Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji
Biegu Papiernika, który odbędzie się 26 maja 2018 r.
Jesteś w: biegpapiernika.pl / Organizator
Język:
size + -

Do biegu pozostało

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Jeśli jesteś zawodnikiem niepełnoletnim i planujesz wziąć udział w naszym Biegu, lub jesteś rodzicem/opiekunem prawnym zawodnika niepełnoletniego przeczytaj ten post do końca.

FAQ - Ważne Informacje dla uczestników IX Kwidzyńskiego Biegu Papiernika

Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dot. naszego biegu i chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Rekordowa liczba zarejestrowanych

O północy zakończyła się elektroniczna rejestracja zawodników ósmej edycji biegu na 10 km. Na liście znalazła się rekordowa ilość biegaczek i biegaczy przekraczająca 4600. 

Zachęcamy do kibicowania

Tradycyjnie zapraszamy szkoły, klasy i grupy do kibicowania podczas VIII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Zabierzmy ze sobą gwizdki, kolorowe szarfy, transparenty i co tylko podpowiada wyobraźnia, by wspierać biegaczy w dotarciu do mety oraz pokazać nasze miasto, Bieg i kibiców z jak najlepszej strony.

Zloty bieg

Patronat medialny:
Radio Gdańsk

Opcje: PDF

INTERNATIONAL PAPER – KWIDZYN Sp. z.o.o


ip3International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. jest od 1992 roku częścią największej korporacji papierniczej świata - International Paper.    


Zakład jest jednym z największych mecenasów kultury i życia społecznego regionu, poprzez ścisłą współpracę ze społecznością lokalną i realizację licznych przedsięwzięć takich jak m.in. budowa stacji uzdatniania wody, modernizacja szpitala, komputeryzacja szkół, budowa hali sportowej, remont kinoteatru i inne.

Podstawowe wyroby zakładu to papiery biurowe z rodziny „POL” takie jak Polspeed, Pollux i Poljet, papiery offsetowe, wielowarstwowe tektury powlekane: Arktika, Alaska oraz Alaska Plus, oraz papier gazetowy Presso i Presso Bright w 100% wytwarzany z makulatury. Najwyższa jakość wyrobów pozwala kierować ponad 50% produkcji na konkurencyjne rynki Unii Europejskiej.

Produkcja naszych wyrobów realizowana jest przy zachowaniu najwyższej troski o ochronę środowiska naturalnego. Zakład wspomaga również w tej sferze miasto oczyszczając ścieki komunalne w swojej oczyszczalni ścieków i zasilając miejską sieć grzewczą ze swej elektrociepłowni. Organizacja produkcji, ochrony środowiska i warunków pracy oparta jest na Zintegrowanym Systemie Zarządzania, opartym na normach ISO 9001, ISO 14001 i PN/OHSAS 18001.

Sukcesy w działalności podstawowej i przedsięwzięcia, o których wyżej mowa, stały się podstawą uzyskania licznych nagród i wyróżnień. Najważniejsze z nich to Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w kategorii „Najlepszy Inwestor Zagraniczny w Polsce” w roku 2003. Wysoki poziom organizacji pracy, nowoczesność wytwarzanych wyrobów i uzyskiwane od lat dobre wyniki ekonomiczne zapewniają zakładowi czołowe miejsca w rankingach biznesowych i stąd uzyskane miano „Lokomotywy Polskiej Gospodarki”, dwukrotny tytuł „Wybitnego Polskiego Eksportera”, czy „Lidera Eksportu”, tytuł „Biznesmena Roku 2008” dla Prezesa Zarządu Marka Krzykowskiego, "Inwestor w Kapitał Ludzki” oraz czternastokrotny certyfikat i liczne statuetki „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Zakład został również uhonorowany tytułem oraz Złotą Statuetką "Lidera Polskiego Biznesu" a także mianem mianem "Firma Dobrze Widziana - Super Marka CSR". 


Bieg Papiernika
| Organizatorzy| Trasa biegu| Regulamin| Partnerzy| Kontakt|
Bieg Papiernika
Projekt i realizacja: lifeweb.pl